Etat

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Olimpias
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 21 maja 2013, 22:54
Kontaktowanie:

Etat

Postautor: Olimpias » czwartek, 30 maja 2013, 23:19

Witam. Jestem ratownikiem medycznym i padłam ofiarą dyskryminacji kobiet podczas walki o etat w bocheńskim pogotowiu ratunkowym. Tam to tylko znajomości się liczą. Moim zdaniem za takie zachowanie wobec mnie była Pani kierownik Pogotowia Ratunkowego w Bochni, przed tym jak weszło w struktury szpitala nie powinna pełnić żadnych funkcji kierowniczych. Pogwałciła ustawę o przeciwdziałaniu bezrobociu i promocji zatrudnienia. Poza tym o tym szpitalu wiele negatywnych opinii krąży. Popatrzcie na oddział ginekologii i położnictwa. Są kobiety, które domagają się kobiety na stanowisku ordynatora oddziału oraz prawa wyboru lekarza np.tej samej płci. Inna sprawa to, że w samych Zespołach Ratownictwa Medycznego kolesiostwo panuje. Tak wynika z opinii publicznej. Bez znajomości i pleców tam ciężko o jakąkolwiek pracę. No i te przeklęte kontrakty. Kogo na to stać, jak nie ma się bogatego rodzica na stanowisku aby ZUS, dojazd i inne wymagania pracodawcy pokrył. Żenada. SAMI SWOI! :idea:

Skarabek
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 3 kwietnia 2012, 11:12
Kontaktowanie:

Re: Etat

Postautor: Skarabek » środa, 19 czerwca 2013, 20:17

Ej Olimpias, to zgłoś to odpowienim slużbom. Ja bym tak zrobił.

boska
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: piątek, 28 czerwca 2013, 09:00
Kontaktowanie:

Re: Etat

Postautor: boska » piątek, 28 czerwca 2013, 09:22

tak na prawdę trzeba byłoby poznać także zdanie tej drugiej strony, ale skoro nie masz szansy zatrudnienia w tym pogotowiu to spróbuj może w jakimś okolicznym mieście

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość