Lekarz medycyny pracy

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Lekarz medycyny pracy

Postautor: Ulame21 » wtorek, 15 stycznia 2013, 09:43

Witam

Poleci ktoś taniego lekarza który podbije mi książeczkę sanepidowską ?

Pzdr

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Lekarz medycyny pracy

Postautor: przemo » wtorek, 15 stycznia 2013, 15:33

Hm, a to nie lepiej iść do przychodni na floris? tam jest lekarz medycyny pracy..

Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Re: Lekarz medycyny pracy

Postautor: Ulame21 » wtorek, 15 stycznia 2013, 18:49

Hmmm na pewno można podbić za darmo na kasę ? Podbijałeś ? Bo coś mi się wierzyć nie chce że w Państwie gdzie na każdym kroku patrzą wydoić z człowieka za free podbijają książeczki sanepid.

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Lekarz medycyny pracy

Postautor: przemo » wtorek, 15 stycznia 2013, 20:17

Czekaj,czekaj. Nie bardzo rozumiem. Chcesz podbić książeczkę bez badań? Bo jeśli tak, to nawet się mi tu nie przyznawaj bo od razu temat leci w kosz.

Idziesz do sanepidu, bierzesz fioleczki do badań (kału), robisz badania, odbierasz wyniki i idziesz do lekarza rodzinnego/medycyny pracy. Jeżeli zajdzie potrzeba może poprosić Cię o zrobienie dodatkowych badań rentgen klatki.

Lekarz medycyny pracy jest w Przychodni na Floris, ewentualnie Księcia Józefa Poniatowskiego 36 - Najbarowski Ryszard - 502 760 040
Dane zakładów poda google.


Pozdrawiam.

Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Re: Lekarz medycyny pracy

Postautor: Ulame21 » wtorek, 15 stycznia 2013, 22:26

Mam badania z sanepidu za które za płaciłem i wynik jest ok. Nie wiedziałem że da się to na kase zrobić czyt. Wizytę u lekarza. Dzięki Baa mam nawet rtg klatki bo robiłem do pulmonologa to się automatycznie może sprzyda.

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Lekarz medycyny pracy

Postautor: przemo » środa, 16 stycznia 2013, 16:49

Jeżeli zmieniłeś zakład pracy a ostatnie badania były robione troszkę temu lekarz może zażyczyć sobie powtórzenie badań. (mowa o 3 próbkach)
Najlepiej to podejdź i zapytaj.

Pozdrawiam.

Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Re: Lekarz medycyny pracy

Postautor: Ulame21 » środa, 16 stycznia 2013, 17:18

W ogóle 1 raz książeczkę wyrabiam, dostałem wynik badań z sanepidu i powiedzieli żeby kupić w zenicie książeczke i z książeczką i z wynikiem iść do lekarza. Tylko nie wiedziałem że mogę iść do takiego na kasę chorych.

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Lekarz medycyny pracy

Postautor: przemo » środa, 16 stycznia 2013, 17:48

Wydaje mi się, że w ubezpieczalni jest na kasę. Nie jestem pewien, bo ja nie potrzebowałem wyrabiać. Jeżeli nawet pójdziesz do lekarza prywatnego to zapłacisz pewnie około 50-60zł, poprosisz o fakturę w której podasz dane pracodawcy/firmy który kieruje na badania (włącznie z nr nip firmy) i powinien zwrócić koszty w/w badania. Koszt książeczki to Twój wydatek. Przynajmniej jak się orientuję powinno tak być w teorii. ;)

Pozdrawiam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości