Przedłużanie rzęs w Bochni

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
agathaa2
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 7 lipca 2008, 23:28
Kontaktowanie:

Przedłużanie rzęs w Bochni

Postautor: agathaa2 » niedziela, 2 grudnia 2012, 20:12

Witam ! Jaki salon polecacie gdzie wykonują dobrze przedłużanie rzęs ? :)

wiolka007
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:34
Kontaktowanie:

Re: Przedłużanie rzęs w Bochni

Postautor: wiolka007 » poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:51

day spa sw.marka6 robilam rzesy cena i wykonanie ok;)

mario20
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 2 grudnia 2007, 10:24
Kontaktowanie:

Re: Przedłużanie rzęs w Bochni

Postautor: mario20 » niedziela, 24 lutego 2013, 08:59

STUDIO MODELOWANIA FIGURY YOKO Bochnia ul. Kaziemierza Wielkiego 21/6

kasiunia
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 5 lutego 2013, 14:43
Kontaktowanie:

Re: Przedłużanie rzęs w Bochni

Postautor: kasiunia » środa, 20 marca 2013, 12:26

Ja przedłużam rzęsy w Eveline Studio, ul Pod Lipką 5. Koleżanka mi poleciła i naprawdę jest Ok, wcześniej robiłam na Trudnej ale moim zdaniem tu robi lepiej i co najważniejsze taniej. Polecam z czystym sumieniem :wink:

kurczak88
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 25 lutego 2014, 13:44
Kontaktowanie:

Re: Przedłużanie rzęs w Bochni

Postautor: kurczak88 » wtorek, 25 lutego 2014, 13:53

kasiunia a gdzie na Trudnej? Bo tam był przez chwilę salon fryzjersko-kosmetyczny i jest też nad apteką "all4beauty". W tym pierwszym rzeczywiście dziewczyna kiepsko robiła, ale p. Paulina z tego drugiego godna polecenia, robi super rzęsy w rozsądnej cenie. Można sobie obejrzeć jej prace na fb ;) No i klei objętościówki, a nie wiem czy w Bochni ktoś jeszcze robi coś oprócz 1:1 :P

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości