Masaż relaksacyjny / zabiegi odmładzające

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
guli
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 9 marca 2008, 08:38
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Masaż relaksacyjny / zabiegi odmładzające

Postautor: guli » wtorek, 8 maja 2012, 15:58

Witam.
Szukam jakiegoś punktu gdzie można skorzystać z dobrego relaksacyjnego masażu, chętnie również jakieś zabiegi "odmładzające" - regenerujące siły.
Potrzebuję to na prezent dla mamy.
Ma ktoś coś dobrego do polecenia?
Z góry dzięki, pozdrawiam

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Masaż relaksacyjny / zabiegi odmładzające

Postautor: zakrecona1985 » wtorek, 8 maja 2012, 18:04

polecam ci salon kosmetyczny Jola na Świętokrzyskiej,mają szeroki zakres usług i na pewno wybiorą coś fajnego dla mamy,podejrzewam,że z okazji dnia matki ten prezent:) więc na pewno się ucieszy

Telesfor
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2005, 18:29
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Masaż relaksacyjny / zabiegi odmładzające

Postautor: Telesfor » piątek, 11 maja 2012, 10:39

Mam podobny problem ..rocznica ślubu :D . Podobno takie usługi świadczy to nowo otwarte Centrum Korekcji "Symetria " na Leonarda....był ktoś może ? jakieś wrażenia no i ceny ? nie powiem budżet ograniczony a wypadało by coś wymyślić innego niż następne kolczyki? :mrgreen:

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Masaż relaksacyjny / zabiegi odmładzające

Postautor: zakrecona1985 » piątek, 11 maja 2012, 19:27


QBA
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 2 sierpnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Masaż relaksacyjny / zabiegi odmładzające

Postautor: QBA » niedziela, 8 lipca 2012, 16:59

Witam,
polecam masaże i zabiegi odmładzające w EfKo-Med, pani przeprowadziła ze mną wywiad co mnie boli i gdzie, masaż bardzo profesjonalny i co najważniejsze pomaga. jedynie jak mogę się odwdzięczyć to polecać dalej bo naprawdę warto :) wielkim plusem jest to , że jest możliwość zamówienia zabiegu z dojazdem do domu. w razie potrzeby oto numer: 660 458 273

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Masaż relaksacyjny / zabiegi odmładzające

Postautor: belzebub » niedziela, 8 lipca 2012, 20:43


inka28
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 15:24
Kontaktowanie:

Re: Masaż relaksacyjny / zabiegi odmładzające

Postautor: inka28 » środa, 27 kwietnia 2016, 12:36

teraz masaże są bardzo popularne i niektórzy traktują to jako sposób na biznes,a inni robią to dla czystej przyjemności i to ich hobby czytałam o tym na

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Masaż relaksacyjny / zabiegi odmładzające

Postautor: Kocik » sobota, 4 lutego 2017, 17:09

Wiele kobiet chcąc się zrelaksować wybiera wizytę w SPA, ale są i takie które decydują się na ingerencje chirurgiczną, - jak dla mnie ten zabieg pozwala genialnie wyeksponować kobiece atuty. Oczywiście bardzo ważne są odpowiednie badania wykonane przed ta operacją.

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Masaż relaksacyjny / zabiegi odmładzające

Postautor: lenna » środa, 14 czerwca 2017, 14:23

W wiekszości klinik czy gabinetów kosmetycznych jest możliwośc wykupienia karnetu na zabiegi. Tak więc warto byłoby się do jakiegoś wybrać i zapytać się co by Ci polecili.

Mogę polecić dla skóry dojrzałej następujące zabiegi
mezoterapię igłową
osocze bogatopłytkowe
peelingi chemiczne również dają dobre działanie aczkolwiek na takie zabiegi lepiej jest chodzić jesienią.

Mogę zasugerować rowineż tę klinikę: http://clinicadermatologica.pl/ . Tak poza tym jakby połączyć zabiegi z wyjazdem na wakacje? To byłoby coś !

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Masaż relaksacyjny / zabiegi odmładzające

Postautor: boddekk » niedziela, 23 stycznia 2022, 19:06

Polecam wam sprawdzić na stronę https://uniestetica.pl/medycyna-estetyczna/ to oferta kliniki. Mają ciekawą ofertę na zabiegi medycyny estetycznej. Między innymi peeling chemiczny czy mezoterapia. Polecam się wybrać.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości