Pulmonolog terminy - opinie

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Pulmonolog terminy - opinie

Postautor: renowacja » sobota, 10 grudnia 2011, 16:57

Prosze o opinie na temat pulmonologow w Bochni, konkretnie chodzi mi o placowki.
Przychodnia kolo poczty ( przy wejsciu na BKS i orlika) - terminy dopiero na marzec , kwiecien

Warynskiego - przyjecia z dnia na dzien

Skad taka roznica w terminach w tak maltym miescie????
Jakosc obslugi?? , Lekarze lepsi i gorski??
Prosze o opinie osob ktore korzystaly z uslug pulmonologa bo nie wiem gdzie warto sie leczyc zeby efekty byly dobre

-- sobota, 10 grudnia 2011, 17:57 --

ponawiam

zytka
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 9 lutego 2010, 11:22
Kontaktowanie:

Re: Pulmonolog terminy - opinie

Postautor: zytka » wtorek, 3 stycznia 2012, 09:40

Ja polecam panią doktor Kuczek na ul. Kazimierza w poradni pulmonologicznej. Na ul. Floris są ponoć mniejsze terminy ale nie znam tam lekarza. Z czystym sumieniem jeszcze raz polecam, bardzo fajna pani doktor z podejściem do dzieci i nie stwarzająca żadnych problemów

anga
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: czwartek, 1 kwietnia 2010, 12:51
Kontaktowanie:

Re: Pulmonolog terminy - opinie

Postautor: anga » wtorek, 3 stycznia 2012, 11:02

ja polecam pania Kurańska ktora przyjmuje na floris, a jest z brzeskiego szpitala. mila fachowa obsluga :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości