Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
slonce
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 17:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: slonce » wtorek, 8 listopada 2011, 18:58

Potrzebuje wyrwac zeba, gorna 6 , kogo polecacie do takiego zabiegu , chodzi mi o konkretne wyrwanie ( raz a dobrze) bez zbednego kiwania , ruszania, podwadzania dentysty ze slabymi rekami :):) ( zab jest caly - raz byl plombowany wiec nie powinien sie lamac i kruszyc)
No i oczywiscie w gre wchodzi maksymalnie dobre znieczulenie ( zero bolu )
Prosze o jakies namiary ( nazwisko ) za wyjatkiem pana Kotulskiego - bo nie musze szukac chirurga..
Oraz jesli sie ktos orientuje w cenach to prosze napisac czy 100 zl starczy na wyrwanie i znieczulenie ...
Dziekuje

Awatar użytkownika
calkiem_niebieska
Częsty gość
Posty: 68
Rejestracja: czwartek, 20 marca 2008, 14:35
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: calkiem_niebieska » wtorek, 8 listopada 2011, 19:16

podobno w sas dent na ul. podgorca kolo coldu, przyjmuje chirurg , podobno na fundusz.. ale te informacje mam nie zweryfikowane, ewentualnie skierownie od stomatologa i w krakowie dokladne namiary mam gdzies, jakbys potrzebowala moge zdobyc. Najlepiej takiego zeba jednak wyrwac chirurgicznie bo nie wiem czy zwykly dentysta sie tego podejmie.

Thadd
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 18:21
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: Thadd » wtorek, 8 listopada 2011, 19:35

Rok temu wyrywałem siódemkę na NFZ właśnie w przychodni SAS Dent, ze znieczuleniem, bezboleśnie, szybko i bez kłopotu. Obsługa poczynając od rejestracji, przez asystentkę, a na samym chirurgu kończąc była zwyczajnie chamska i wyraźnie niezadowolona z mojej obecności (pewnie NFZ za mało płaci), ale do wykonania samego zabiegu nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń, więc pod tym względem mogę polecić.

Awatar użytkownika
RUSSELLK
Bardzo towarzyski
Posty: 305
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2010, 16:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: RUSSELLK » wtorek, 8 listopada 2011, 19:47

W podobnym temacie na tym forum zapytałem o to samo i ktoś polecił mi Sas Dent na ul. Podgórca .Też miałem problem z 6 tką z którego wypadła mi plomba. Ząb do ponownego plombowania ale ja uparłem się na wyrwanie .Z ręką na sercu, rwanie całkowicie bezbolesne a koszt takiego wyrwania w lutym wynosił 100 zł -jak najbardziej polecam
Czy na fundusz ?-nie mam pojęcia
Osoby tam pracujące ,bardzo miłe co do mojej osoby :)

ja1212
Częsty gość
Posty: 60
Rejestracja: sobota, 10 września 2011, 22:33
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: ja1212 » wtorek, 8 listopada 2011, 19:48

ja polecam panią stomatolog Aneta-Czyz-Ojczyk przyjmuję na ul.Proszowskiej.
Bardzo miła pani, fachowe podejście, nowoczesny sprzęt, bezboleśnie :)

Awatar użytkownika
slonce
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 17:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: slonce » wtorek, 8 listopada 2011, 21:07


marzenka20
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 1 listopada 2008, 19:30
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: marzenka20 » wtorek, 8 listopada 2011, 21:56

ja rok temu wyrywałam górną 6 u Pani Alicji Wardulińskiej-Boczek i bardzo ja polecam. Wyrwała fachowo i z bardzo dobrym znieczuleniem zapłaciłam 80zł :) przyjmuje na Poniatowskiego obok dworca pkp

Maciek26
Częsty gość
Posty: 56
Rejestracja: sobota, 27 lutego 2010, 23:36
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: Maciek26 » środa, 9 listopada 2011, 00:06

Jak chcesz wydać ok. 100zł to p. Kotulski (którego nie chciałeś) ma właśnie takie stawki: 80 rwanie ze znieczuleniem lub 120 jeśli zaszłaby konieczność przecinania zęba (oczywiście RTG szczęki jest w cenie zabiegu). Inna rzecz, jak jakiś "paprak" rozwali ci dziąsło i powie, że nie da rady i będzie trzeba iść do chirurga. Wtedy u p. Kotulskiego ceny zaczynają się od 150zł. Ale ogólnie warto. Ja polecam. Nie boli, jest szybko.

szwagier
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2009, 11:59
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: szwagier » środa, 9 listopada 2011, 08:25

Słuchajcie a dla mnie ważne- kto dobrze robi protezy zębowe,tylko poważnie

turysta
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 16:25
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: turysta » środa, 9 listopada 2011, 10:46

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić dr Ingę Kołba która przyjmuje w NZOZ Kodent przy ul Proszowskiej1 za starym TESCO.Pełna perfekcja i ceny umiarkowane.

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: Champi » czwartek, 10 listopada 2011, 21:20

Słyszałem, że dobry do rwania jest dr. Kazimierz Kozioł z Brzeska. Sam nie rwałem, ale dużo ludzi chodzi do niego wyrywać.
adres: ul. Partyzantów 12, Brzesko
telefony stacjonarne: 14 686 30 10, 14 686 17 55
strona internetowa:

Awatar użytkownika
pistonek
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 19:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: pistonek » sobota, 12 listopada 2011, 22:54


Aurora
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 1 lutego 2011, 23:13
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: Aurora » poniedziałek, 21 listopada 2011, 18:11

Podobno do rwania Kotulski osobiscie polecam Panią Alicję Wardulińską (gabinet naprzeciw dworca) . W sumie mialam tylko wypełnianie , ale nie miałam się do czego doczepić.

Koniczynka26
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 6 lipca 2010, 10:57
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: Koniczynka26 » wtorek, 6 grudnia 2011, 19:42

Ja mogę napisać kogo nie polecam, pani Lidia jakaś tam z SasDent-u, taka młoda blondynka. Dostałam za słabe znieczulenie do długości korzenia, więc musiała przerwać i wkłuwała się drugi raz, wyrwała dość solidnie, coś tam podchaczała ale chyba musiała. Ale za kilka dni okazało się że mam rozwalone całe dziąsło i kawałki kości wyciągałam jeszcze przez następne 2 tygodnie... Nigdy więcej nie pozwolę nic jej usunąć.
Natomiast kilka lat temu miałam do czynienia z właścicielem dr.Sas i jestem mega zadowolona z jego usług, uratował mi zęba który wydawał się nie do uratowania. Oceniam więc osobę, nie cały personel.

Alicja40
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 26 lipca 2016, 10:28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: Alicja40 » czwartek, 15 września 2016, 10:38

Moja znajoma jeździła aż do Warszawy do , bo była pewna tego gabinetu. W Bochni niestety takiego stomatologa nie znam.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: boddekk » czwartek, 1 grudnia 2016, 21:16

Szukacie bardzo dobrej jakości stomatologów z niezłą ofertą i dobrymi cenami ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na ofertę, rewelacyjna, bogata oferta. Świetne podejście do klienta, rewelacja !

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Jaki stomatolog do rwania - kogo polecacie

Postautor: Martaska » niedziela, 6 stycznia 2019, 12:39

Moim zdaniem dobrego stomatologa trzeba mieć cały czas nie tylko wtedy jak się coś dzieje

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości