LECZENIE STOMATOLOGICZNE W BOCHNI W 2011r

Wszystko na temat zdrowia i urody
smartvision
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 17 kwietnia 2011, 23:31
Kontaktowanie:

Re: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W BOCHNI W 2011r

Postautor: smartvision » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 12:20


SantCowHunter
Bardzo towarzyski
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 12:35
Kontaktowanie:

Re: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W BOCHNI W 2011r

Postautor: SantCowHunter » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 17:24


rico
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 26 sierpnia 2011, 07:40
Kontaktowanie:

Re: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W BOCHNI W 2011r

Postautor: rico » czwartek, 8 września 2011, 19:51

a ja szukam stomatologa w Bochni który wyrywa zęby w znieczuleniu ogólnym. Jak ktoś słyszał o takim to proszę o info

Awatar użytkownika
slonce
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 17:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W BOCHNI W 2011r

Postautor: slonce » środa, 26 października 2011, 16:15

Moja krotka przygoda z wizyta u stomatologa na proszowskiej gabinet na zakrecie naprzeciw RONDO I SANITU ( dentyska mloda , ladna o imieniu Ka..............:) ) Dalem sie namowic przez znajomego na wizyte NFZ bo wypadla mi plomba 14 miesiecy po leczeniu w prywatnym gabinecie , wiec chcialem troszke zrobic z siebie dusi grosza , a ze zab ostatni wiec nie zalezalo mi zbytnio na super bialej plombie ...PIERZWSZY RAZ W ZYCIU I OSTATNI RAZ dalem sie namowic na ten GABINET a szczegolnie na NFZ....

Moja wizyta miala miejsce na poczatku wakacji..Wszystko niby ok zrobione ( na pierwszy rzut oka ) na drugi rzut oka juz nie .. Tydzien temu dostalem zapalenia okostnej , urosla mi na policzku druga glowa , leczenie antybiotykami i po leczeniu zab juz nie bedzie zdatny do odratowania.. Plomba nalozona przez pania Ka......... byla tylko na gorze natomiast z boku miedzy jednym a drugim zebem byla zostawiona dziura :) Niestety nic nie czulem bo wczesnie prywatnie zab byl leczony kanalowo i byl martwy .....Tak wiec pani OJ**** moze czas na lepsze doksztalcenie pracownic ze dziury lata sie cale a nie tylko na widoku bo K**** mi zeba juz nikt nie zwroci a mialem caly komplet po tej stronie !!!!!..Dodam ze caly czas po wizycie w tym gabinecie dziwnie wchodzilo mi jedzenie miedzy tego zeba, zawsze uzywalem nici dentystycznej i myslalem ze zwyczajnie plomba jest nie doszlifowana i jest taka ostra , a to dentystka zostawila maly schowek na jedzonko ..Dziekuje

Awatar użytkownika
calkiem_niebieska
Częsty gość
Posty: 68
Rejestracja: czwartek, 20 marca 2008, 14:35
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W BOCHNI W 2011r

Postautor: calkiem_niebieska » środa, 26 października 2011, 19:25

no coż.. ja też jakiś czas temu byłam w Centrum stomatologicznym Ojczyk, i też u "Ka" jak ktoś powyżej napisał ale.... mam zrobione wszystko jak trzeba a chodziłam dobre 4 miesiące i sporo miałam robione z zębami bo plus wymiana plomb ! i leczenie kanałowe, i choć panicznie boje się dentysty to tu byłam mile zaskoczona a także tym jak podchodzi lekarka do swojej profesji, niestety jest tak ,że czasami coś umknie, pacjent też musi kontrolować co ma "w buzi" i każdą wątpliwością podzielić się z lekarzem bo myśleć że tak ma być jak widać z przypadku powyżej może skonczyć się przykrością, przykro mi że Ty straciłaś zęba, ale myślę ze nie koniecznie trzeba obsmarowywac taka opinią mysle ze bardzo dobrego lekarza! bo ja znam opinie wiele osob ktore sa zadowolone z tego centum stomatologicznego.

Awatar użytkownika
slonce
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 17:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W BOCHNI W 2011r

Postautor: slonce » środa, 26 października 2011, 22:41

Wpraszam sobie jakies oskarzenia ze chcialem kogos obsmarowac, zwyczajnie opisalem moja przygode z tym zakladem ( nie tyle zakladem co z pania K) i to wszystko, mam prawo do wystawienia wlasnej prawdziwej opini...A co do kontroli tego co mam w buzi to mozna kontrolowac jak boli albo jak sie widzi, czy idac do mechanika kontrolujesz jego prace jesli nie ma konkretnych objawow ze cos jest nie tak???? A zeby kontroluje sie co 6 miesiecy - tak zalecaja stomatolodzy ..Przeciez nie bede kontrolowal kogos kto jest fachowcem i z zewnatrz wszystko wyglada dobrze i nic nie boli..pzdr

asiulka
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 20:59
Kontaktowanie:

Re: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W BOCHNI W 2011r

Postautor: asiulka » czwartek, 15 grudnia 2011, 14:48

tez jestem niezadowolona z tego zakładu na proszowskiej... Pani K niby miła, ale cały czas gadała z pomocą dentystyczną i w każdym bądz razie fuszerkę zrobiła i musiałam plombę w ciagu mies w innym gabinecie wymieniać... nie polecam...

zytka
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 9 lutego 2010, 11:22
Kontaktowanie:

Re: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W BOCHNI W 2011r

Postautor: zytka » wtorek, 3 stycznia 2012, 09:37

A ja jestem bardzo zadowolona z tego gabinetu. Byłam już tam kilka razy u pani dr Aleksandry - bardzo rzeczowa dentystka i z czystym sumieniem Ją polecam. Na fundusz wyczyściła mi kamień nazębny bo raz w roku należy się pacjentowi a gdy byłam w przychodni na ul. Floris to nikt mi o tym nie powiedział. Mężowi porządnie zrobiła zęba na dodatek ze znieczuleniem i też na fundusz.Córce robi lapisowanie ząbków bo gdy poszłam na ul. Floris i niby jest program profilaktyki leczenia zębów dla dzieci do 18 roku życia to nie wiem czy w ogóle to tylko tak pisze od picu bo wszystko tam z łaską jest, ciągle dodzwonić się nie można albo już nie ma rejestracji w tym dniu. Pani w rejestracji już zlitowała się jednego dnia nad nami i zadzwoniła do którejś z pań laluń dentystek z prośbą tylko o przeglądnięcie ząbek u mojego dziecka to nie zgodziła się żadna a raptem trwało by to 5 minut. W życiu już do przychodni nie pójdę tylko na Proszowską.

kodor
Częsty gość
Posty: 45
Rejestracja: czwartek, 30 czerwca 2016, 14:06
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W BOCHNI W 2011r

Postautor: kodor » poniedziałek, 4 lipca 2016, 14:18

To daleko, ale jeśli chodzi o implanty i wszelkie poważniejsze tematy, związane z dziećmi, to warto - http://www.newdentclinic.pl/ Kawał świetnego fachowca tam pracuje, doświadczonego, a sam gabinet naprawdę na wysokim poziomie. Kontrole i przeglądy za darmo, implanty wykonane moim zdaniem idealnie, ale to też czas pokaże.

Kapustka42
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 08:42
Kontaktowanie:

Re: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W BOCHNI W 2011r

Postautor: Kapustka42 » czwartek, 6 października 2016, 09:36

Moi znajomi leczą się . To również daleko, bo aż w stolicy, ale miło by było, gdyby w Bochni, albo chociaż w Krakowie otworzyli podobny gabinet :)

ppc1
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 1 grudnia 2016, 16:17
Kontaktowanie:

Re: LECZENIE STOMATOLOGICZNE W BOCHNI W 2011r

Postautor: ppc1 » czwartek, 1 grudnia 2016, 16:26

Ja osobiście lecze się ciut dalej, bo w Krakowie. Znalazłem dużo lepszy gabinet, aniżeli te w Bochni. Porażka poprostu...

Osobiście robiłem implant zębowy i most z drugiej strony w . Jeżeli komuś nie straszna wycieczka do Krakowa, to polecam, bo warto.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości