Tania apteka

Wszystko na temat zdrowia i urody
Awatar użytkownika
Konsument
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: niedziela, 10 stycznia 2010, 12:38
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Tania apteka

Postautor: Konsument » wtorek, 11 maja 2010, 09:23

Mam prośbę do pewnej bocheńskiej apteki aby swoimi reklamami rozklejanymi przeważnie po przystankach nie wprowadzała ludzi w błąd, chodzi mi o to że na reklamie pisze "prawie najtańsze leki" ale na pierwszy rzut oka po spoglądnięciu na reklamę, pisze że właśnie w tej aptece są najtańsze leki ponieważ słowo prawie jest napisane małym druczkiem, pozdrawiam

SantCowHunter
Bardzo towarzyski
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 12:35
Kontaktowanie:

Re: Tania apteka

Postautor: SantCowHunter » piątek, 19 sierpnia 2011, 10:17

Odświeżam temat :)
Obecnie w której lokalnej aptece są najtańsze leki?
Czy doz.pl dalej współpracuje z aptekami na Gołębiej i Kraszewskiego?

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Tania apteka

Postautor: przemo » piątek, 19 sierpnia 2011, 10:42

Wydaje mi się, że ta na Orackiej/Regis tj. EUROLEK II. Tel. 14 612 59 44

Pozdrawiam.

fasolki
Częsty gość
Posty: 60
Rejestracja: piątek, 19 listopada 2010, 07:48
Kontaktowanie:

Re: Tania apteka

Postautor: fasolki » sobota, 3 września 2011, 07:28


Ernak
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 20 października 2011, 00:44
Kontaktowanie:

Re: Tania apteka

Postautor: Ernak » piątek, 21 października 2011, 00:27

Ja też od jakiegoś czasu zamawiam przez internet z dozu, ta jest już na rynku jakiś dłuższy czas, dlatego wydaje się być zaufaną. Zamawiam i odbieram na Gołębiej.

Ceny leków zamawianych przez internet ponoć są 10-15% niższe. Tak gdzieś przeczytałem, nie wiem na ile jest to prawda.

mixter
Uzależniony
Posty: 585
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 19:40
Kontaktowanie:

Re: Tania apteka

Postautor: mixter » sobota, 22 października 2011, 17:29

Obecnie ceny w doz przewyższają ceny z niektórych bocheńskich aptek.Apteki stosują politykę marketów na wabika dają kilka towarów taniej a innych ceny zawyżają .I tak się interes kręci.Dziękujemy.

endru1976
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 27 czerwca 2012, 10:56
Kontaktowanie:

Re: Tania apteka

Postautor: endru1976 » środa, 27 czerwca 2012, 11:03

Ostatnio ceny leków tak skoczyły w górę, że nie wiem czy w ogóle istnieje coś takiego jak . Wydaje mi się, że doz ma stosunkowo wyższe ceny w porównaniu z innymi aptekami internetowymi. Jednak jakby nie popatrzeć zamawianie leków przez internet jest najbardziej opłacalne. Poza tym teraz w miarę szybko realizują zamówienia. Zamawiałam ostatnio lek yasminelle i był dużo tańszy niż w normalnej aptece.

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Tania apteka

Postautor: zakrecona1985 » środa, 27 czerwca 2012, 13:49


patka9
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 24 listopada 2015, 23:33
Kontaktowanie:

Re: Tania apteka

Postautor: patka9 » sobota, 23 września 2017, 22:41

Szukam jakieś niedrogiej apteki z dobrą dostępnością maści i kremów na atopowe zapalenie skóry, może być też w krakowie, niekoniecznie w bochni.

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Tania apteka

Postautor: lenna » czwartek, 19 października 2017, 10:26

Internetowe również bierzesz pod uwagę? Bo jeśli tak to zerknij sobie do Cefarmu:
https://www.cefarm24.pl/
Jest to chyba najwieksza apteka w sieci, a przynajminej jedna z wiekszych tak więc powinnaś znaleźć tam dosłownie wszytko. Każdą maść jaką zechcesz sobie zamówić.

Po drugie wysyłka jest bardzo szybka i mają o wiele lepsze promocje niż apteki stacjonarne (warto jest zrobić sobie większe zamówienie raz na jakis czas i wtedy dzieki temu będziesz miała wysyłkę w gratisie, tak wieć będzie jeszcze taniej).

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Tania apteka

Postautor: daga34 » środa, 4 lipca 2018, 10:45

Czy możesz zdradzić, apteki na terenie jakiego miasta poszukujesz? Jeśli mieszkasz na terenie Włocławku możesz udać się do http://www.apteka-alba.com.pl/apteka-wloclawek.html :-). Myślę, że znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz. Mi, wydaje się, że to jedna z niewielu aptek na terenie Włocławka, która jest tak dobrze zaopatrzona.

igepro
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 25 sierpnia 2016, 21:20
Kontaktowanie:

Re: Tania apteka

Postautor: igepro » czwartek, 27 grudnia 2018, 12:40

Coś takiego jak tania apteka nie istnieje. Warto szukać informacji na stronach typu https://tlenwdomu.pl/category/porady-i-artykuly/ w poszukiwaniu informacji i ofert.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości