3 kilogramy w kilka dni ?!

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
powershopbochnia
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 30 grudnia 2016, 17:19
Kontaktowanie:

3 kilogramy w kilka dni ?!

Postautor: powershopbochnia » sobota, 31 grudnia 2016, 09:41

Witam wszystkich w ostatni dzień tego roku :D
Na samym początku chciałbym złożyć życzenia na Nowy Rok 2017
- spełnienia wszelkich marzeń , dużo zdrowia i uśmiechu , a przede wszystkim uzyskania super formy i sprawności fizycznej w 2017 roku .

Chciałbym zareklamować nasz sklep Power Shop, który nie tylko sprzedaje suplementy diety i odżywki , ale również ma za zadanie pomóc osobą otyłym "zgubić" kilka kilogramów poprzez właściwy trening , świadomość tego co jemy , co powoduje że przy małych posiłkach i tak nie możemy utracić wagi oraz zmienić styl życia pod względem sprawności fizycznej jak i zdrowia bez morderczych treningów czy ścisłej diety .

Zapraszamy gorąco ! Zacznij z nami poprawę sylwetki w 2017 !

gasiorek
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 4 lutego 2014, 15:44
Kontaktowanie:

Re: 3 kilogramy w kilka dni ?!

Postautor: gasiorek » poniedziałek, 30 stycznia 2017, 16:54

W temacie suplementów, to bardzo ważne są suplementy przyspieszające przemianę materii i oparte są na roślinnych składnikach, bezpiecznych dla zdrowia. Do takich suplementów należy Nopalinia Max , to w pełni naturalny środek w proszku wspomagający odchudzanie i metabolizm oraz wspierający kontrolę apetytu. Formuła produktu została starannie skomponowana pod względem składników i proporcji tak, by oddziaływać na główne mechanizmy, odpowiedzialne za utratę wagi: ograniczenie łaknienia, regularny metabolizm, oczyszczanie jelit oraz spalanie tłuszczów i węglowodanów.

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: 3 kilogramy w kilka dni ?!

Postautor: Kocik » poniedziałek, 6 marca 2017, 13:27

3 kilogramy w kilka dni? To chyba jest średnio możliwe, o ile w ogóle.

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: 3 kilogramy w kilka dni ?!

Postautor: lenna » wtorek, 18 kwietnia 2017, 08:01

Jest kilka takich diet, które są w stanie dać nam o wiele mniej kilogramów w kilka dni. Sa to jednak bardzo restrykcyjne diety i nie jestem pewna czy jest to takie dobre dla naszego zdrowia.....

Jestem zdania, że najlepiej jest zdecydować się na zdrową dietę, która nie wylucza zbyt dużej ilosci produktów żywieniowych.... Taka dieta poza tym będzie o wiele skuteczniejsza ponieważ w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi unikniemy efektu jojo:

Jedna z takich krótszych diet jest dieta owocowa:
http://fitwatch.pl/dieta-owocowa/

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: 3 kilogramy w kilka dni ?!

Postautor: Martaska » wtorek, 25 kwietnia 2017, 17:46

Oczywiscie, ze jest niemozliwe. Człowiek moze maksymalnie tracic 0,7 kg tkanki tluszczowej na TYDZIEN

ArkadiuszAdam
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2016, 10:22
Kontaktowanie:

Re: 3 kilogramy w kilka dni ?!

Postautor: ArkadiuszAdam » piątek, 12 maja 2017, 14:54

Raczej wątpię, żeby to było realne. Nie warto wierzyć reklamom.

Beti82
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 27 października 2016, 17:02
Kontaktowanie:

Re: 3 kilogramy w kilka dni ?!

Postautor: Beti82 » wtorek, 20 czerwca 2017, 17:54

Niee, tez myślę ze w kilka dni to niemożliwe, ale aby szybko schudnąć najlepiej przejść na dietę, wprowadzić sporo ruchu + ja stosuje http://therm-line.com/therm-line-fast i u mnie pierwsze efekty pojawiły się dosyć szybko, super, jestem zadowolona :) dla mnie kombinacja tych trzech czynników jest niezastąpiona, bo mój metabolizm lepiej pracuje i szybciej widzę efekty

preliwia
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2016, 13:21
Kontaktowanie:

Re: 3 kilogramy w kilka dni ?!

Postautor: preliwia » piątek, 22 grudnia 2017, 11:12

Ja odchudzałam się z Berratorem, czyli z suplementem, który pomaga szybko zredukować tkankę tłuszczową. Pierwsze efekty zauważyłam właśnie po 3-4 dniach jego stosowania. Od razu uspokajam, że nie ma efektu jo-jo. Dla mnie miał on też fajne działanie z tego względu, że nie odczuwałam wzmożonego apetytu, jak to często bywa podczas diety. Gdyby ktoś chciał więcej informacji na temat jego składu, działania, stosowania i miejsca gdzie można go zakupić, to odsyłam do artykułu http://www.biegamy.pl/diety/berrator-ja ... dzie-kupic

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: 3 kilogramy w kilka dni ?!

Postautor: Martaska » środa, 21 marca 2018, 21:29

Jeśli mam być z Wami szczera, to nagła utrata wagi wcale nie jest dobra dla naszego organizmu. Wszystko musi trwać odpowiednią ilość czasu, wiadomo pewne rzeczy można przyśpieszyć o czym fajnie opisuje artykuł na stronie https://www.skoknawage.pl/jak-szybko-sc ... -tluszczu/ . Myślę, że warto się z nim zapoznać przed rozpoczęciem gubienia kilogramów - fajne porady i wskazówki, które z pewnością otworzą oczy wielu z Was ;)

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: 3 kilogramy w kilka dni ?!

Postautor: Tarantula » poniedziałek, 22 października 2018, 21:31

Szybko schudnąć można na diecie ketogenicznej. Ja właśnie na takiej zgubiłam kilka zbędnych kilogramów :) Najważniejsze jest to, by wprowadzić organizm w ketozę. O tym, jak to zrobić, można się dowiedzieć z https://altruismonline.com/pl/jak-pozna ... w-ketozie/ . Mi ich rady bardzo pomogły podczas stosowania diety :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości