Skóra wokół oczu

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Fyfson
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 30 września 2016, 04:05
Kontaktowanie:

Re: Skóra wokół oczu

Postautor: Fyfson » piątek, 30 września 2016, 04:08

zwracam bo gdybym nie zwracała, to pewnie chodziłabym z czerwoną gębą :P radzę zwrócić uwagę na demakijaż tej części twarzy http://zdrowo.pl/uroda/jak-prawid%C5%82 ... kija%C5%BC wydaje się to banalne a wcale takie nie jest.

Lamka
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 18 maja 2014, 19:17
Kontaktowanie:

Re: Skóra wokół oczu

Postautor: Lamka » poniedziałek, 3 października 2016, 18:00

Od niedawna zwracam uwagę, bo moja skóra w tym rejonie twarzy jest, jak się okazało, bardzo sucha. Niestety mam też tendencję do zaczerwienia pod oczami - zwłaszcza po nieprzespanej nocy, przemęczeniu lub zbyt dużej aktywności - nie wygląda to fajnie. Jedne rzeczy mogę zniwelować, inne nie bardzo, tak czy inaczej trochę przeorganizowałam swoją pielęgnację twarzy. Przymierzam się do zakupu czegoś pod oczy, albo eko ampułki albo kremu stąd najpewniej -> naturativ.pl/sklep/k-1-twarz/p-6-kremy-pod-oczy/[z polecenia] Moim problemem są też częste alergie, dlatego moje kosmetyki muszą być na bazie naturalnych składników, jak najmniej sztuczności.

Beti82
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 27 października 2016, 17:02
Kontaktowanie:

Re: Skóra wokół oczu

Postautor: Beti82 » sobota, 29 października 2016, 12:01

A mi się w okolicach oczy zmarszczki pojawiły ;( Teraz wiem, że mogłam wcześniej o te miejsca dbać.. Muszę kupić sobie krem jaki jest tu http://zdrowie.wprost.pl/zdrowie/100189 ... zczek.html i będę walczyła. Młoda jestem więc skóra powinna się ujędrnić ;)

Awatar użytkownika
evka
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: środa, 2 listopada 2016, 10:51
Kontaktowanie:

Re: Skóra wokół oczu

Postautor: evka » czwartek, 3 listopada 2016, 09:46

Na pielęgnację skóry wokół oczu rzeczywiście trzeba bardzo zwracać uwagę. Ja kiedyś się w ogóle tym nie przejmowałam, dopóki parę osób nie zwróciło mi uwagi, że mam mocno zaczerwienione oczy i wyglądam jakbym nie spała od tygodnia :D Okazało się, że używałam nieodpowiednich kosmetyków do demakijażu, które podrażniały mi skórę. Polecam artykuł na temat odpowiedniej pielęgnacji twarzy, z którego sama skorzystałam :)

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Skóra wokół oczu

Postautor: Kocik » wtorek, 8 listopada 2016, 10:07

Stosuję krem pod oczy firmy Vianek.

patka24
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 2 listopada 2016, 23:47
Kontaktowanie:

Re: Skóra wokół oczu

Postautor: patka24 » czwartek, 1 grudnia 2016, 22:44

Niestety, po 30 trzeba już regularnie dbać o skórę w okół oczu. Najprostszym rozwiązaniem są kremy przeciwzmarszczkowe z witaminami i innymi składnikami odżywiającymi skórę, jednocześnie nie podrażniają skóry, są znacznie delikatniejsze od normalnych kremów do twarzy.

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Skóra wokół oczu

Postautor: Kocik » środa, 7 grudnia 2016, 13:23

Czasem właśnie kremy pod oczy lubią bardzo mocno uczulić.

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Skóra wokół oczu

Postautor: daga34 » czwartek, 28 grudnia 2017, 11:44

Nie używam kremów typowo pod oczy, ale od jakiegoś czasu rozglądam się za kremem CC, który rozświetliłby moją twarz, nawilżył ją i rozjaśnił. Na zakup którego z tych: https://najlepszyranking.pl/ranking-kremy-cc się zdecydować?

preliwia
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2016, 13:21
Kontaktowanie:

Re: Skóra wokół oczu

Postautor: preliwia » wtorek, 20 marca 2018, 15:11

Można robić okłady na oczy po długim męczącym dniu i wtedy też wpływa to na skórę w obrębie oczu. Bardzo dobrze działają okłady na bazie ciepłego mleka najlepiej koziego albo okłady z rumianku.

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Skóra wokół oczu

Postautor: lenna » wtorek, 4 września 2018, 09:36

Sama mam bardzo delikatną skórę wokól oczu i co mi pomogło

delikatne okłady na skórę
regularne oczyszczanie i stosowanie kremów
wysypianie się
okulary przeciwsłoneczne ( słonce może wysuszać skórę pod oczami)

Regularnie również jeżdżę na mezoterapie igłowa do tego miejsca w Krakowie www.beautytower.pl/oferta/mezoterapia-iglowa Zabieg naprawdę dużo mi daje. Sprawia, ze skóra otrzymuje o wiele wiecej składników odzywczych i mam wrażenie, ze jest o wiele grubsza w okolicy oczu.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Skóra wokół oczu

Postautor: Martaska » piątek, 21 września 2018, 13:49

Skóra w okół oczy jest bardzo delikatna. Ja niestety bardzo długo przejmowałam się i starałam jakoś ją zasłaniać różnymi podkładami, korektorami. Postanowiłam jednak poddać się zabiegowi blefaroplastyki. Wszystkie szczegóły znalazłam na stronie: http://dermapoint.pl/blefaroplastyka/ oraz umówiłam się za jej pośrednictwem na wizytę. Lekarze o bardzo profesjonalnym podejściu,a efekt po zabiegu powalający! Naprawdę koniecznie sprawdźcie sobie tą opcję.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 497
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Skóra wokół oczu

Postautor: boddekk » środa, 27 lutego 2019, 11:59

Według mnie bardzo ważne jest nawilżanie skóry twarzy: https://thebeauty-runway.com mają tutaj mega porady. Warto poczytać ich artykuły na temat skóry i różnego rodzaju zabiegów, można się sporo nauczyć ! :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość