Dobry dentysta, kogo polecacie

Wszystko na temat zdrowia i urody
alicja82
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 9 października 2014, 09:58
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: alicja82 » czwartek, 16 października 2014, 09:47

Witam, mam 3-letnią córeczkę i pytanie czy już powinnam się z nią wybrać do dentysty? Jak na razie nie widzę, żeby psuły jej się zęby, ale co ja tam mogę wiedzieć :)) Jeśli tak to do kogo? Żeby się nie przestraszyła, ktoś kto ma podejście do dzieci i był bardzo miły :D

-- czwartek, 16 października 2014, 08:22 --

NO i jestem po pierwszej wizycie :)) Dentystka zwróciła uwagę, ze to idealna pora na wizytę i leczenie mleczaków. Wszystko bezboleśnie, córeczka nie była przerażona :)) Więc jeśli chodzi o dentysta dla dzieci Kraków to podaję odnośnik do strony http://www.stomatologia-zarzecze.pl/ i polecam bardzo.

panikropkowa
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: piątek, 17 września 2010, 13:58
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: panikropkowa » wtorek, 20 stycznia 2015, 21:10

Wie ktos moze ktory stomatolog przyjmie w nocy z bolem zeba?powazna sprawa prosze o rade

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: renowacja » wtorek, 20 stycznia 2015, 22:30

kodent na karosku . zaraz za światłami po prawej jadąc od rynku .Dyżur całodobowy na NFZ - w niedziele i święta też

panikropkowa
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: piątek, 17 września 2010, 13:58
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: panikropkowa » środa, 21 stycznia 2015, 19:04

Bardzo dziekuje za info.pozdrawiam

klasa550
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: środa, 8 lutego 2012, 17:31
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: klasa550 » niedziela, 1 marca 2015, 13:38

Witam!

Czy ktoś z Państwa "posiada" opinię na temat stomatologów przyjmujących w ZOZ w Bochni na ul Floris? Chodzi mi dokładnie o dr Znamirowską ,dr Kawka-Tabor lub dr Rompel :)

gosc013
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2011, 08:09
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: gosc013 » piątek, 31 lipca 2015, 11:31

Witam,
potrzebuje dobrego dentystę (dentystę technika). Mam problem ze zdzierającymi się zębami i chyba jedyna możliwa naprawa tego to zrobienie licówek (tak mi się wydaje). Dlatego szukam bardzo dobrego dentysty który wykonuje takie zabiegi i wykonuje je dobrze i estetycznie...
Czy w Bochni jest ktoś godny polecenia?bardzo proszę o pomoc. :D

alamas
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 27 sierpnia 2015, 12:49
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: alamas » piątek, 28 sierpnia 2015, 12:36

Mi z kolei przydałoby się wybielanie zębów, możecie polecić jakiegoś sprawdzonego dentystę który prowadzi tego typu usługi?

alexx90
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 13 września 2015, 23:33
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: alexx90 » poniedziałek, 12 października 2015, 21:44

Tutaj nie znam żadnego dobrego stomatologa, a moi znajomi zazwyczaj odwiedzają dentystów w innych, dużych miastach. Słyszałem, że z tamtejszej kliniki dentystycznej, jest jedną z lepszych stomatologów w Radomiu. Koleżanka robiła tam swoje ząbki a na końcu wybieliła sobie tylko przednią, górną szczękę. Efekt jest zauważalny, tak więc jak ktoś chce to może tam spróbować leczyć i nie tylko.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: Beatriks » piątek, 4 grudnia 2015, 14:53

Koleżanka szukała niedawno implantologa i ostatecznie udała się do tego: . Niewiele jest w Polsce wysoko wykwalifikowanych specjalistów z tej dziedziny, a Marek Gatz należy do stowarzyszenia Implant Masters Poland. Na Waszym miejscu spojrzałabym na jego ofertę.

hola
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 17:32
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: hola » wtorek, 8 grudnia 2015, 20:47

polecam Panią Nowak, przyjmuje na Storynce

narzeczeni
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 2 lutego 2013, 10:04
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: narzeczeni » czwartek, 7 stycznia 2016, 10:14

Czy poleca ktoś dobrego dentystę, który przyjmuje na fundusz???
zależy mi na bardzo dobrym dentyście?
Czy leczył ktoś zęby u Pani Lek. stom. Katarzyna Kawka - Tabor lub Lek. stom. Kamila Grabowska???

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: zakrecona1985 » czwartek, 7 stycznia 2016, 11:01

ja leczyłam u Pani Kamili Grabowskiej jestem z niej bardzo zadowolona ale niestety teraz jest na L4 bo jest w ciąży

Awatar użytkownika
Mitch
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 5 lutego 2016, 22:02
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: Mitch » piątek, 5 lutego 2016, 23:40

ja korzystam od przeszło 10 lat z usług Pani Rajzer i jestem bardzo zadowolony,
co więcej mam wszystkie zęby i jak nimi gryzę to mnie nie bolą.

rades
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 6 lutego 2016, 00:49
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: rades » sobota, 6 lutego 2016, 08:01

Słyszałam, że pani Nowak ma pozytywne opinie wśród pacjentów. Sama u niej byłam i mogę potwierdzić. Poradziła mi, aby
była przeze mnie wykorzystywana każdego dnia.

Awatar użytkownika
jajovika
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 11 lutego 2016, 11:52
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: jajovika » czwartek, 11 lutego 2016, 12:09

Barbara Panna-Babicz z ul. Kowalskiej,z tego co pamiętam gabinet już jest z 7 lat. zaliczyłam 1 leczenie kanałowe i jak do tej pory tylko odpowiednie dbanie o uzębienie (unikam słodyczy, dobra szczoteczka i pasta) + higienizacja(skaling itd. - ).
Sporo jest informacji o lekarzach jest na ZNANY LEKARZ, ale najlepiej iść do dentysty z polecenia. Moim zdaniem teraz gabinety powinny być wyposażone w najnowszy sprzęt, są różnego rodzaju leasingi itp. A ceny wiadomo sa wysokie za te usługi.

Baith
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 15 lipca 2011, 00:10
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: Baith » poniedziałek, 29 lutego 2016, 23:33

Mam pytanie, kto w Bochni robi implanty? W tym temacie, ale już dawno temu ktoś pisał, że Kotulski. Czy coś się zmieniło czy to jedyna opcja w Bch. Jak z kosztami?

Pannamigotka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 8 marca 2016, 15:58
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: Pannamigotka » wtorek, 8 marca 2016, 16:05

Polecam Emident na Sądeckiej http://www.emident.pl/. Leczyłam zarówno zepsute zęby jak i aparat mam założony przez doktór Ewkińską - złota kobieta i doskonały specjalista. Jest bardzo uprzejma, ma fajne nastawienie do pacjenta, nigdy nie zignorowała mojego telefonu - zawsze porada, wskazówka. Ceny wydają się być bardziej przystępne niż w gabinetach do których chodziłam kiedyś, a nawet jesli są porównywalne to podejście lekarza jest tutaj kluczowe i bardzo fajne - polecam sprawdzić.

Gonzo123
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2016, 14:28
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: Gonzo123 » czwartek, 21 kwietnia 2016, 14:34

Ktoś polecał juz wyżej http://www.emident.pl/ podpisuje sie pod tym w 100%. Bardzo dobry stomatolog rzetelny solidny. Nastawiony na pacjentów a nie na kasę. W razie problemu czy na kontrole napewno warto wybrać ten gabinet. Pozdrawiam.

alinka76
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: środa, 21 października 2015, 21:45
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: alinka76 » czwartek, 28 kwietnia 2016, 23:01

Mojej przyjaciółce wyrzynała się "ósemka". Bardzo silny ból zmusił ją do skorzystania z usług chirurgia stomatologiczna w Bielsko - Białej, gdzie aktualnie przebywała. Dokładniej mówiąc była w klinice Stomatologia Estetyczna Rodentica . Zanim podali jej znieczulenie zrobili z nią wywiad, czy jest na coś uczulona itp. Podeszli do niej bardzo poważnie. Wszystko się udało, przyjaciółka wróciła z wojaży już bez zęba i bez bólu :)

klasa550
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: środa, 8 lutego 2012, 17:31
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: klasa550 » czwartek, 7 lipca 2016, 21:09

Dr Agnieszka Żukowska ul Węgierska 1 .Ktoś poleca/odradza.Proszę o opinię :-)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość