chirurgia w Bochni

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
migola
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 26 czerwca 2005, 12:36
Kontaktowanie:

chirurgia w Bochni

Postautor: migola » środa, 16 lipca 2014, 21:15

Czy tylko ja mam wrażenie że oddział ten nie działa najlepiej? Najprostsze operacje kończą się komplikacjami

stop
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 25 lipca 2014, 16:03
Kontaktowanie:

Re: chirurgia w Bochni

Postautor: stop » piątek, 25 lipca 2014, 16:07

nie strasz.. czeka mnie wizyta na tym oddziale niedługo... : (
Masz jakieś konkretne zarzuty do lekarzy/oddziału?

migola
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 26 czerwca 2005, 12:36
Kontaktowanie:

Re: chirurgia w Bochni

Postautor: migola » środa, 30 lipca 2014, 15:45

Niestety same niemiłe doświadczenia. Ktokolwiek z rodziny lub znajomych trafia z jakimś drobiazgiem to już cało z niego nie wychodzi. Ostatnio ciocia trafiła na wycięcie woreczka, możesz się tylko domyślać jak się nieszczęśliwie skończyło (pogrzeb po 2-tygodniowym pobycie w szpitalu)... Dlatego proponuję się zastanowić zanim zdecydujesz się na operację w bochenskim szpitalu

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: chirurgia w Bochni

Postautor: pinezka » środa, 14 stycznia 2015, 10:25

A wiecie coś może na temat chirurgii plastycznej w okolicy? Moja znajoma robiła , ale chciałam się dowiedzieć, czy jakaś dobra klinika znalazłaby się też może gdzieś bliżej.

PATI2453
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 01:03
Kontaktowanie:

Re: chirurgia w Bochni

Postautor: PATI2453 » środa, 23 września 2015, 15:57

MASAKRA !!!!! Jak czytam to co napisała "magolia"czy jakoś tak , to aż mi się płakać ze śmiechu chce. Ja tez byłam pacjentem tego oddziału, tez miałam przeprowadzamy zabieg wycięcia woreczka żółciowego, a jakoś żyje. W moim przypadku było otyłe źle ze musiałam mieć operacje a nie tylko zabieg laparoskopowy. Kamienie w przewodach żółciowych, żółtaczka mechaniczna. Był to zabieg przeprowadzamy w zasadzie na szybkiego, aby nie doszło do zakażenia trzustki, właśnie takie zakażenie jest niebezpieczne dla zdrowia oraz życia. Często bagatelizuje się kamienie nie wiedząc czym to może się zakończyć. Nie wiem czy tak było w przypadku twojej cioci, ale ja nigdy złego słowa o lekarzach z tego oddziału nie powiem, ani też o samym oddziale

-- środa, 23 września 2015, 15:57 --

MASAKRA !!!!! Jak czytam to co napisała "magolia"czy jakoś tak , to aż mi się płakać ze śmiechu chce. Ja tez byłam pacjentem tego oddziału, tez miałam przeprowadzamy zabieg wycięcia woreczka żółciowego, a jakoś żyje. W moim przypadku było otyłe źle ze musiałam mieć operacje a nie tylko zabieg laparoskopowy. Kamienie w przewodach żółciowych, żółtaczka mechaniczna. Był to zabieg przeprowadzamy w zasadzie na szybkiego, aby nie doszło do zakażenia trzustki, właśnie takie zakażenie jest niebezpieczne dla zdrowia oraz życia. Często bagatelizuje się kamienie nie wiedząc czym to może się zakończyć. Nie wiem czy tak było w przypadku twojej cioci, ale ja nigdy złego słowa o lekarzach z tego oddziału nie powiem, ani też o samym oddziale

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: chirurgia w Bochni

Postautor: Martaska » czwartek, 1 października 2015, 22:34

Migola tutaj muszę stanąć jednak po stronie szpitala. Takie rzeczy się po prostu zdarzają. Wiem, że się to źle czyta, jednakże komplikacje pooperacyjne często są niezależne od lekarzy i są efektem splotu wielu okoliczności. Kilka osób z mojego otoczenia też zmarło w szpitalach po operacjach, jednakże każda operacja niesie ze sobą takie ryzyko.

Karmelkowa
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 17 września 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: chirurgia w Bochni

Postautor: Karmelkowa » poniedziałek, 5 października 2015, 20:45

Tutaj niestety się zgodzę. Ryzyko zawsze jest i nie ma się co nad tym zastanawiać, albo ktoś ryzykuje mając szansę na poprawę swojego życia lub też wszystko zostawiamy po staremu i pozwalamy chorobie na zwycięstwo.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość