Szkoła rodzenia w Bochni

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mariposita
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 08:14
Kontaktowanie:

Szkoła rodzenia w Bochni

Postautor: mariposita » środa, 6 listopada 2013, 11:38

ktoś był? można wiedzieć czy warte?

Awatar użytkownika
lambada
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: środa, 6 listopada 2013, 18:03
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Szkoła rodzenia w Bochni

Postautor: lambada » środa, 6 listopada 2013, 18:18

Ja chodziłam i szczerze powiedziawszy to tylko zwiedzanie oddziału nie było stratą czasu. Nie musisz chodzić na wszystkie wykłady żeby iść zwiedzać oddział musisz się tylko dowiedzieć kiedy to ma być teraz bo coś strona szpitala dzisiaj szaleje i cały czas w aktualności odsyła ale w poradni K można zapytać.

gienek8
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2012, 11:30
Kontaktowanie:

Re: Szkoła rodzenia w Bochni

Postautor: gienek8 » środa, 6 listopada 2013, 18:22

Byłem z żoną i polecam!
Bardzo fajna pielegniarka prowadząca zajęcia.
Dodatkowa atrakcja to zapoznanie się z całym oddziałem położniczym, co przed i po porodzie ułatwia korzystanie ze szpitala.

monika1985
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: środa, 7 lipca 2010, 21:11
Kontaktowanie:

Re: Szkoła rodzenia w Bochni

Postautor: monika1985 » sobota, 9 listopada 2013, 20:24

Byłam nie polecam strata czasu.

sarenka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 12 listopada 2013, 16:54
Kontaktowanie:

Re: Szkoła rodzenia w Bochni

Postautor: sarenka » wtorek, 12 listopada 2013, 18:03

witam serdecznie,

specjalnie się zarejestrowałam żeby móc odpowiedzieć na pytanie:)

Osobiście uważam, że bocheńska szkoła rodzenia jest strzałem w dziesiątkę. Ja osobiście wiele się nauczyłam praktycznie na każdym wykładzie.
Wiele daje już samo zapoznanie się z kadrą, ponieważ panie prowadzące to są położne pracujące w naszym szpitalu, a oprócz tego jest jeden wykład z dr Górczewskim dot cesarskiego cięcia i znieczulenia zewnątrzoponowego.
Ja osobiście dopiero na wykładach dowiedziałam się, że w Bochni można rodzić w wodzie i jak w praktyce wygląda taki poród. Kiedy trzeba przyjechać do szpitala (żeby nie być tam za wcześnie/za późno). Jakie są etapy porodu, jak przebiega, jakie są procedury przy komplikacjach. Dzięki temu kiedy rodziłam to wiedziałam ile już mniej więcej za mną i co mnie teraz czeka.
Teraz po porodzie z perspektywy czasu bardzo też się cieszę, że był wykład dotyczący połogu no i karmienia piersią!! W całym tym poporodowym szale bardzo się cieszyłam, że miałam już te tematy wcześniej przerobione. Oczywiście można liczyć na pomoc babć, mam, koleżanek, ciotek... ale ja osobiście już po dwóch dniach miałam dość "życzliwych rad".
Szkoła rodzenia jest za darmo i biorąc pod uwagę fakt, że w Krakowie są przerabiane te same tematy za nie małe kwoty, to chyba naprawdę nie ma co narzekać...

Oczywiście dawniej kobiety rodziły bez szkół rodzenia i też dawały radę:) Ja zdecydowanie polecam się przejść :)

kamila832
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 24 stycznia 2014, 09:10
Kontaktowanie:

Re: Szkoła rodzenia w Bochni

Postautor: kamila832 » piątek, 24 stycznia 2014, 09:19

jeśli rodzisz przez cc to w sumie szkoła rodzenia niewiele ci pomoże. Owszem zawsze dowiesz się w niej jak pielęgnować maleństwo. ja osobiście nie chodziłam do szkoły rodzenia, a wszystkie informacje o pielęgnacji zostały mi udzielone przez położną w szpitalu w którym rodziłam, a w zarie problemów pielęgniarka środowiskowa też pomoże.



Szybka dostawa-

fkam
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek, 20 stycznia 2014, 09:24
Kontaktowanie:

Re: Szkoła rodzenia w Bochni

Postautor: fkam » piątek, 17 kwietnia 2015, 16:19

Ile trwa 1 spotkanie? :)

gosc013
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2011, 08:09
Kontaktowanie:

Re: Szkoła rodzenia w Bochni

Postautor: gosc013 » czwartek, 10 grudnia 2015, 18:11

a ja tak trochę z innej beczki:

Czy ktoś może polecić mi jakiegoś gin który przyjmuje na nfz? Do tej pory chodziłam prywatnie ale chciałabym postarać się o pierwsze dziecko a jak przy ciąży pewnie jest sporo badań to z pewnością można stracić fortunę... polecicie kogoś dobrego na nfz z Bochni i okolic? :) pozdrawiam

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości