ORTODONTA kogo polecacie

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
klasa550
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: środa, 8 lutego 2012, 17:31
Kontaktowanie:

ORTODONTA kogo polecacie

Postautor: klasa550 » środa, 8 lutego 2012, 17:34

Czy w Bochni albo w okolicznych miejscowościach jest jakis dobry ortodonta którego mozecie polecic?

blah
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 30 grudnia 2011, 18:27
Kontaktowanie:

Re: ORTODONTA kogo polecacie

Postautor: blah » czwartek, 29 marca 2012, 10:04

Witam, dołączam do tematu, może ktoś polecić kogoś dobrego, nie zrujnującego kieszeni z Bochni/Nowego Wiśnicza?

bonarka
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 19 listopada 2009, 13:00
Kontaktowanie:

Re: ORTODONTA kogo polecacie

Postautor: bonarka » czwartek, 11 października 2012, 08:16

Odświeżam temat... Czy ktoś sie wypowie nt. dobrego ortodonty z okolic Bochni. Pozdrawiam

volcania
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2012, 09:22
Kontaktowanie:

Re: ORTODONTA kogo polecacie

Postautor: volcania » czwartek, 27 grudnia 2012, 21:13

Witam,

Dołączam się do pytania. Na razie znalazłam tylko sasdent w Bochni, gdzie przyjmuje Pani ortodontka, która ma bardzo dobre opinie w internecie, ale przyjmuje tylko w czwartki 7-13 i niezbyt mi to pasuje.

abc123abc
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 5 lutego 2014, 14:05
Kontaktowanie:

Re: ORTODONTA kogo polecacie

Postautor: abc123abc » piątek, 16 maja 2014, 21:23

Polecam Panią Ekwińską, super podejście do dzieci jak i dorosłych. www.emident.pl

klasa550
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: środa, 8 lutego 2012, 17:31
Kontaktowanie:

Re: ORTODONTA kogo polecacie

Postautor: klasa550 » niedziela, 1 marca 2015, 13:41

A doktor Jolanta Bobula? jakieś opinie?miał ktoś "styczność" z tą Panią?

-- niedziela, 1 marca 2015, 13:41 --

Tyle osób nosi aparat na zębach a nikt się nie podzieli informcją o ortodoncie :D

Solfan
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 30 maja 2016, 10:37
Kontaktowanie:

Re: ORTODONTA kogo polecacie

Postautor: Solfan » poniedziałek, 30 maja 2016, 10:45

Jak ktoś wyżej polecam Emident i dr Ekwińską. Przede wszystkim w przeciwieństwie do kilku innych specjalistów nie postawiła jako warunku konieczności wyrwania połowy zdrowych zębów. Leczenie prowadzone bardzo profesjonalnie i widać, ze z wiedzą i doświadczeniem. Efekt wspaniały, zęby proste, pod aparatem brak ubytków. Serdecznie polecam!

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: ORTODONTA kogo polecacie

Postautor: Martaska » czwartek, 16 sierpnia 2018, 22:52

Jak szukasz naprawdę dobrego ortodonty, to najlepiej wybrać się do najlepszej kliniki stomatologicznej w Polsce- czyli https://www.unidentunion.pl/ :) Na ich stronce znajdziesz galerię z metamorfozami, które naprawdę zachwycają. Ja właśnie tak się na nie napatrzyłam, że aż sama zapragnęłam mieć piękne i proste zęby. Byłam już na kilku wizytach i niedługo będę mogła cieszyć się gwiazdorskim uśmiechem :)

Katerina
Częsty gość
Posty: 58
Rejestracja: piątek, 2 grudnia 2016, 15:37
Kontaktowanie:

Re: ORTODONTA kogo polecacie

Postautor: Katerina » środa, 6 lutego 2019, 13:52

Dzięki :) Właśnie muszę niebawem wybrać się do ortodonty i jak do tej pory nie wiedziałam którą placówkę wybrać. Zachęcam Was jeszcze do przeglądnięcia poradnika https://fachowydentysta.pl/poradnik-pacjenta/ - ciekawe sugestie tam mają :)(

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość