Przepuklina - kogo polecacie??

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Przepuklina - kogo polecacie??

Postautor: cod » niedziela, 11 stycznia 2015, 15:28

Jest ktoś kto robił zabieg na przepuklinie pachwinowej w Bochni?? Kogo polecacie do zabiegu i jakie macie opinie o tym zabiegu w naszej placówce ( wszczepienie siatki)

-- niedziela, 11 stycznia 2015, 16:28 --

Juz po więc podziele się opinia .

Wybrałem szpital w Brzesku i następnym razem tez bede wybierał ten szpital.

Nie wiem czy miałem szczescie ale poczawszy od konsultacji przed zabiegiem z lekarzami i anestezjologami do samego zabiegu i opieki pielegniarek to same plusy . . Najlepsze jest to ze w szpitalu w Brzesku oznałem wiecej osob z Bochni i okolic niz z Brzeska .

Ponadto wszedzie słychac opinie ze chirurgia i ortopedia w Bochni moze sie uczyc od tych Brzeska..

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość