Fryzjer dla piesków

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Asiunia
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 22:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Fryzjer dla piesków

Postautor: Asiunia » wtorek, 11 stycznia 2011, 11:33

Wiem,że taki temat był ale nie mogę znaleźć.
Pytanko: Czy u Pani Surmy na ul.Brodzińskiego można zamówić tylko wyczesanie psa ,bez obcinania i ile ewentualnie wizyta kosztuje?
Drugie czy trzeba dużo wcześniej rezerwować termin?
Poproszę o namiar jak ktoś ma,oszczędzi mi to szukania.Dzięki.....

paulkapp
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 13:40
Kontaktowanie:

Re: Fryzjer dla piesków

Postautor: paulkapp » czwartek, 13 września 2012, 09:53

Witam. Mam suczkę shih tzu. Chciałam zasięgnąć Waszej porady odnośnie tego, czy na terenie Bochni jest psi fryzjer (oprócz wyżej wymienionego), bądź też inna osoba, która się zajmuje strzyżeniem psów? Dodam, iż nie zależy mi na wymyślnym obcięciu, ważna jest dla mnie niska cena usługi.

Pozdr.

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Fryzjer dla piesków

Postautor: renowacja » czwartek, 13 września 2012, 16:34

Polecam weterynarza Pawulskiego na jana- jego pracownica się tym dobrze zajmuje/

Asiunia
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 22:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fryzjer dla piesków

Postautor: Asiunia » czwartek, 13 września 2012, 22:31

Do" renowacja".
Przede wszystkim nie pracownica ale Pani doktor weterynarii jak już.

Również polecam .Chodzimy tam regularnie,profesjonalne podejście do piesków,fachowość i uprzejmość i równocześnie porada lekarska w razie potrzeby.

paulkapp
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 13:40
Kontaktowanie:

Re: Fryzjer dla piesków

Postautor: paulkapp » czwartek, 13 września 2012, 22:53

Mogłabym prosić o podanie mi ceny strzyżenia pieska, nie znalazłam takiej informacji w Internecie.

Asiunia
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 22:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fryzjer dla piesków

Postautor: Asiunia » piątek, 14 września 2012, 23:18

Rozczesanie,strzyżenie,kąpanie i suszenie zapłaciłam 80 złotych.
Nie wiem ile samo strzyżenie to zależy chyba od wielkości psa i stanu sierści.Proszę pytać telefonicznie.Wizytę też należy wcześniej umówić bo jest dużo chętnych.

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Fryzjer dla piesków

Postautor: cod » niedziela, 16 września 2012, 09:16


Asiunia
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 22:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fryzjer dla piesków

Postautor: Asiunia » niedziela, 16 września 2012, 09:27

Nie uszczypliwość ale stwierdzenie faktu ,że jest lekarzem w pełnym tego słowa znaczeniu i takiego określenia wypada używać według mnie przynajmniej.Kulturalniej,co nie zmienia wcale faktu czyj dom itd....
Pozdrawiam i dodaję,że nie jestem żadną rodziną z Panią doktor tylko lubię ich obydwoje,chodzę ze swoją sunią regularnie i tak mi się po prostu nie spodobało. Jeżeli Ciebie to uraziło to przepraszam.

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Fryzjer dla piesków

Postautor: cod » niedziela, 16 września 2012, 12:03

Absolutnie mnie nie uraziło tylko zwyczajnie troszke zdziwiło mnie twoje podejście do normalnego postu jaki napisał gość wyżej - przecież nic złego nie napisał tylko zwyczajnie nazwał rzeczy po imieniu.
Mniejsza z tym , ja również bardzo chwale sobie usługi pana Maćka ( wykonał wiele dobrej pracy dla moich psów i kota - świetny wspaniały człowiek z super podejściem)
i również pozdrawiam panią Doktor , asystentke ( pracownice gabinetu weterynaryjnego) która jakiś czas temu ukończyła kurs strzyżenia ale robi to tak jakby się urodziłą z nożycami w rekach :)
Pozdrawiam również ciebie Asiuniu heheh:P miłej niedzieli

PsiStylDorotaDuch
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 31 sierpnia 2014, 20:50
Kontaktowanie:

Re: Fryzjer dla piesków

Postautor: PsiStylDorotaDuch » niedziela, 31 sierpnia 2014, 20:59

Witam
Bardzo serdecznie zapraszam do nowego salonu
Psi-Styl Dorota Duch
Adres strony internetowej: http://www.psi-styl.c0.pl/
Miejscowość: Proszówki 438 (Bochnia)
Pozdrawiam

zoogo
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 8 października 2016, 23:12
Kontaktowanie:

Re: Fryzjer dla piesków

Postautor: zoogo » czwartek, 30 marca 2017, 20:10

Zapraszam do profesjonalnego salonu strzyżenia psów Zoogo w Nowym Wisniczu. U nas strzyżeniem psów zajmują się dwie utalentowane psie fryzjerki która posiadają międzynarodowe certyfikaty klasy Master Class. Zoogo Psi Fryzjer Nowy Wiśnicz ul. Konopnickiej 22[/color], tel 881 445 099. Strzyżemy psy w róznych stylach inaczej niż w 99% tego typu salonach. Jeśli zalezy Państwu by piesek wyglądał pięknie z efektowna fryzurą , by cięcia i linie były idealnie równe, a fryzury modne i stylowe zapraszamy. www.salonzoogo.pl .Zapraszamy również na nasz kanał na Youtube oraz nasz profil na Facebook (@salonzoogo) . www.facebook.com./salonzoogo. Wykonujemy jako nieliczni w Polsce strzyżenia psów w stylach azjatyckich (japan/korean style), w stylu "Bo". Wykonujemy ozdobne błyszczace psie tatuaże. Zapraszamy Serdecznie :D :D :D

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość