Weterynarz - kogo polecacie?

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Nesteaaa
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 8 lutego 2012, 19:24
Kontaktowanie:

Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: Nesteaaa » środa, 8 lutego 2012, 19:29

Witam,
Chciałam Was zapytać o weterynarza w Bochni, ewentualnie poza, ale w miarę możliwości blisko. Kogo polecacie jeśli chodzi o zabiegi takie jak kastracja? Mam kocurka, który skończył rok i szykuje się do takiego zabiegu. Odkładam to już trochę, bo jakoś nie bardzo jestem przekonana, gdzie na takie cosik go zawieźć :) Byłam dwa razy w przychodni weterynaryjnej na ulicy Brzeźnickiej, na szczepienie, jeśli ktoś dłużej korzysta z usług tej przychodni, to też bym prosiła o opinię. Przeglądałam forum, ale z tego co widzę nie ma takiego tematu, chyba że niedokładnie patrzyłam :) Bardzo proszę o odpowiedź :)

Awatar użytkownika
Szfiecu
Stały bywalec
Posty: 181
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 14:07
Lokalizacja: Puerto Rico
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: Szfiecu » czwartek, 9 lutego 2012, 09:56

Obok kościoła na Jana. Maciek Pawulski , przychodnia nazywa się bodajże Izavet. Zawsze byłem zadowolony z usług, a znajomi z czworonogami którzy też tam chodzili również mieli pozytywne odczucia. W nagłych wypadkach zdarzało się , że Maciek podjechał do domu bez żadnego problemu, tak więc z czystym sumieniem mogę polecić.

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: ramuh » czwartek, 9 lutego 2012, 10:26

Temat juz byl, wystarczy poszukac bo bylo duzo wpisow..
Ja rowniez polecam pana Macka , od wielu lat zwierzaki z calej naszej rodziny sa pod opieka P.Macka . Fachowa porada, super podejscie, dojazd do klienta , elastyczne godziny przyjec. Kastacja okolo 80 zl, moj kot przechodzil to bardzo dobrze ...

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: zakrecona1985 » czwartek, 9 lutego 2012, 16:02

a ja mam pytanie odnośnie kanarków,ma może ktoś z Was kanarka? a jeśli tak obcinaliście im sami pazurki? mój niestety ma już za długie a ja się boję obciąć mu sama bo ze względu na to naczynko krwionośne niechce mu zrobić krzywdy

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: belzebub » czwartek, 9 lutego 2012, 16:18

ja mialem 7 kanarkow i zawsze samemu obcinalismy pazurki.. Najlepiej robic to w 2 osoby, jedna trzyma druga rozwaznie przycina obcinaczami do pasnokci.Poczytaj w google a wszystkeigo sie dowiesz albo wpisz w youtube - powinny byc filmiki instruktazowe.pzdr

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: zakrecona1985 » piątek, 10 lutego 2012, 10:31


Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: belzebub » piątek, 10 lutego 2012, 14:40

Nie- bo po piwku mam sprosne mysli i rece mi sie trzesa :mrgreen: :mrgreen: , ale na piwko poza domem chetnie moge wyskoczyc :D
a tak na powaznie to chetnie ale nie ma mnie w Pl obecnie
Dasz sobie rade sama, poczytaj w google i zobaczysz ze to latwiejsze niz ci sie wydaje, rob to pod lampka albo pod mocne naturalne swiatlo :).,,

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: przemo » piątek, 10 lutego 2012, 14:46

zakrecona1985, podjedź sobie jak masz możliwość do weterynarza obok kościoła św. Jana. Miła Pani weterynarz na pewno pomoże. Zapłacisz pewnie nie więcej jak 5zł.

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: zakrecona1985 » piątek, 10 lutego 2012, 16:40


Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: belzebub » piątek, 10 lutego 2012, 17:06

Z NPDL najblizej masz do weterynarza na Brodzinskiego ( 100 m od swiatel) ale na taka pogode to nie warto meczyc ptaszkow,, Poogladaj youtube ( jesli sa filmy instruktazowe) albo poczytaj fora ( google) napewno wszystko znajdziesz i dasz sobie rade ..Najlepiej w 2 osoby to robic :D:D:D...Niech moc bedzie z toba heheh.

kasiabasia86
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 9 stycznia 2014, 19:48
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: kasiabasia86 » niedziela, 13 kwietnia 2014, 21:57

Czy ktoś z Was sterylizował suczkę? Jaki koszt mnie czeka? Chodzi o młodą suczkę 4 miesięczną.

Dzięki za odpowiedzi

Awatar użytkownika
kruszek
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 12 sierpnia 2014, 20:24
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: kruszek » środa, 13 sierpnia 2014, 21:50


zyziodyzioach
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 16 sierpnia 2014, 11:51
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: zyziodyzioach » sobota, 16 sierpnia 2014, 12:05

Na obcięcie pazurków do Izavet tak, ale nic więcej :o mimo świetnego zaplecza/ kwalifikacji Pana doktora :roll:

bogoswasko
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: środa, 2 lipca 2008, 23:06
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: bogoswasko » środa, 20 sierpnia 2014, 17:04

Gabinet izawet to gabinet który mogę polecić z czystym sumieniem a komentarze powyżej pisane kilkakrotnie jedno i to samo to albo konkurencja albo pisane przez rozpaczonego właściciela który bardzo przeżywa smierć kruszka. Pan Maciek jest świetnym lekarzem, ale nie bogiem niektórych rzeczy nie da się przewidzieć i stan może się pogorszyć z dnia na dzień. Napewno nie zostawiłby zwierzęcia bez pomocy, a załoga która bardzo kocha zwierzęta i widać jak się nimi zajmują to jest ich pasja a nie praca, kto był ten o tym wie. Nie pozwolę psuć dobrego imienia tak dobrego lekarza któremu dużo zawdzięczam.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: belzebub » czwartek, 21 sierpnia 2014, 06:26


Daga
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 4 lutego 2011, 08:48
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz - kogo polecacie?

Postautor: Daga » środa, 4 lutego 2015, 14:36

Witam.Nie bede sie zbytnio rozpisywac,ale wiem ze w tej przychodni nadaja sie tylko do obcinania pazurkow papuszka.Jesli zostawicie swojego pupila na noc to mozecie juz go wogole nie zobaczyc i nikt was nie poinformuje ze umiera w samotnosci teskniac za wami.Pozdrawiam i zycze wiecej szczescia niz mialam ja i moj pupil. :(

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość