Zielona herbata i ciąża

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
jasmina7
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 12 lipca 2016, 20:49
Kontaktowanie:

Zielona herbata i ciąża

Postautor: jasmina7 » środa, 20 lipca 2016, 17:20

Hejka wszystkim.
Czy wiecie może jak zielona herbata wpływa na ciążę? Tutaj przeczytałam, że raczej niekorzystnie http://zdrowie.radiozet.pl/Dieta/Ciekaw ... a-00000413 ale może macie jakieś własne doświadczenia w tym obszarze tematycznym?

Alicja40
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 26 lipca 2016, 10:28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zielona herbata i ciąża

Postautor: Alicja40 » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 14:30

Myślę, ze z niczym przesadzać nie można, ale z drugiej strony wszystko jest dla ludzi. Nie słyszałam, żeby którakolwiek koleżanka miała problemy w związku z piciem zielonej herbaty w ciąży, a wiem, że niektóre z nich zieloną herbatę uwielbiają.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Zielona herbata i ciąża

Postautor: Beatriks » piątek, 12 sierpnia 2016, 09:12

Ja nawet o tym nie słyszałam. Sądzę, że jest to kwestia indywidualna i trzeba się dopytać swojego lekarza prowadzącego.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 497
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Zielona herbata i ciąża

Postautor: boddekk » wtorek, 13 lipca 2021, 12:04

Jeżeli chodzi o mnie, to uwielbiam każdego rodzaju herbatę, dlatego regularnie korzystam ze sklepu internetowego - https://cupandyou.pl/prezenty/prezent-d ... dziny.html . Posiadają w ofercie najróżniejsze herbaty w najlepszych cenach na rynku.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości