Nie wiem co zrobić z długami

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Ranusz
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 7 lipca 2016, 10:34
Kontaktowanie:

Nie wiem co zrobić z długami

Postautor: Ranusz » środa, 13 lipca 2016, 19:20

Jak w temacie - mam problem z długami i nie wiem jak sobie z tym radzić... Czy np. takie coś jest warte uwagi według Was http://www.banki24.com.pl/skuteczne-spo ... dluzeniem/

Awatar użytkownika
jasmina7
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 12 lipca 2016, 20:49
Kontaktowanie:

Re: Nie wiem co zrobić z długami

Postautor: jasmina7 » sobota, 16 lipca 2016, 19:37

Długi najlepiej spłacić. Dogadaj się z wierzycielami.

Loereminik
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 13:17
Kontaktowanie:

Re: Nie wiem co zrobić z długami

Postautor: Loereminik » wtorek, 11 października 2016, 12:16

A działasz sama czy pomaga Ci firma windykacyjna ( https://pl.kruk.eu/klienci )? Z tego co się orientują, to w sytuacji ugody idą naprawdę bardzo na rękę dłużnikowi, żeby mógł spłacać, ale żeby miał też sensowne pieniądze na życie. I nie mówię tego ot tak - moja siostra miała poważne długi, ale jak zdecydowała się dogadać, to okazało się, że wszystko można zrobić. Najtrudniej jest po prostu odebrać ten pierwszy telefon...

bochen79
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 5 października 2016, 13:29
Kontaktowanie:

Re: Nie wiem co zrobić z długami

Postautor: bochen79 » środa, 12 października 2016, 15:00

Najlepiej spłacić :) A na serio to najgorsze co można zrobić to unikać spłacania. W końcu trzeba się za nie wziąć.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Nie wiem co zrobić z długami

Postautor: Martaska » środa, 26 grudnia 2018, 11:41

Też jestem zdania, że najlepiej spłacić :D

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Nie wiem co zrobić z długami

Postautor: Bogusz » sobota, 29 grudnia 2018, 19:17

Długi się spłaca drugimi długami ale w końcu się człowiek zadłuża bez szans na spłatę.

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Nie wiem co zrobić z długami

Postautor: Tarantula » wtorek, 5 lutego 2019, 10:36

Może warto rozważyć kredyt konsolidacyjny? Obecnie można znaleźć całą masę takich ofert.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Nie wiem co zrobić z długami

Postautor: boddekk » niedziela, 21 listopada 2021, 18:44

Jeżeli chodzi o mnie, to ostatnio bardzo pilnie potrzebowałem pieniedzy na naprawę mojego samochodu, dlatego przeglądałem oferty pożyczek internetowych. W moim przypadku w podjęciu decyzji bardzo pomógł mi ranking pożyczek na stronie https://ibrok.pl/pozyczki-bez-bik-chwilowki-i-pozyczki/ .

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości