Super pokój dla dziecka

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
fundi
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 24 maja 2016, 11:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Super pokój dla dziecka

Postautor: fundi » wtorek, 24 maja 2016, 11:38

Chcesz zrobić swojemu dziecku niespodziankę na 1 czerwca? Zrób mu niewielką rewolucję w pokoju i na ścianę wrzuć super fototapetę z ulubionymi bajkami, sprawdź nasze wzory na http://sklep.foteks.pl/7-fototapety-dla-dzieci

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Beatriks » środa, 1 czerwca 2016, 12:47

Takie fototapety dobrze sprawdzają się w pokojach dziecięcych. Właściwie to jedyne miejsce, gdzie je akceptuję.

mamamija
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 8 czerwca 2016, 12:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: mamamija » środa, 8 czerwca 2016, 12:42

ja sam dekorowałem pokój dla dziecka i użyłem jako bazy do mebli i łóżka ;) wygląda i działa to super

Gwidon
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 11 czerwca 2016, 12:28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Gwidon » sobota, 11 czerwca 2016, 12:34

Ja zrobiłem dokłądnie to samo z małżonką!! dzieci były na działce z dziadkami, a my postanowilismy zrobić im mała rewolucje w pokoju! bardzo dużo korzystalismy z pomysłów na i pokoj wyszedł niesamowity!! Dzieciaki truły od dawna, że chcą nowy pokoj, bo ten jest juz stary i brzydki, i koledzy oczywsicie maja ladniejsze pokoje... Ale prezent sie udał, dzieci był w szoku, a nawet łezka w oku sie pojawiła :)))

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Beatriks » czwartek, 16 czerwca 2016, 14:15

Palety nie są najlepszym rozwiązaniem w pokoju dziecięcym. Mogą mieć jeszcze jakieś drzazgi, które mogą zrobić krzywdę maluchowi.

samosia
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: środa, 18 listopada 2015, 20:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: samosia » środa, 13 lipca 2016, 09:37

Moim zdaniem dobrze będzie ozdobić ten pokój tak, aby jego wnętrze było nietuzinkowe. W tym celu warto wykorzystać naklejki na ścianę, wzór możesz wybrać sama spośród wielu dostępnych na stronie. Moim zdaniem to świetna opcja.

legimix
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 3 września 2016, 18:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: legimix » wtorek, 6 września 2016, 19:10

tańszą opcja będą fotoobrazy do pokoju dziecka. Dobre jeśli nie chcesz przyklejać wielkiej tapety na całą ścianę.

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Kocik » czwartek, 8 września 2016, 12:07

Tak, tylko fotoobrazy mogą się szybko znudzić.

rozza23
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 7 września 2016, 16:17
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: rozza23 » czwartek, 8 września 2016, 15:00

Warto pomyśleć o jakiejś farbie dzięki której można potem w łatwy sposób umyć ścianę. Wiadomo przy dzieciach to jest nieuniknione.

plisa13
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 1 września 2016, 16:46
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: plisa13 » czwartek, 6 października 2016, 12:28

Pięknie w pokoiku dla dziecka wygladaja kolorowe zasłony panelowe, np takie z firmy z Krakowa http://www.anigorolety.pl/paneltrack.php. Można zamówić w różnych wzorach więc stanowią dodatkową dekorację :)

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Beatriks » poniedziałek, 10 października 2016, 14:26

A co myślicie o pokoju piłkarskim dla chłopca? Moim zdaniem to świetny pomysl.

bohogirl
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2016, 13:15
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: bohogirl » sobota, 15 października 2016, 09:44

Ja szukam akurat dla 5 latka. Polecicie może coś fajnego, w kształcie np jakichś postaci z bajek?

Awatar użytkownika
Mawuszek
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2016, 15:25
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Mawuszek » poniedziałek, 24 października 2016, 16:44

Nasze dzieciaki też marudzą ze kumple mają lepsze pokoje i na razie zamierzamy z zoną kupić nowe meble dla dzieci bo stare już faktycznie sa w kiepskim stanie. Udało nam się znaleźc takie http://www.ceneo.pl/Meble_dzieciece_i_akcesoria z białego albo po prostu jasnego drewna ale jeszcze sie nie zdecydowalismy na konretny zestaw. Chcemy im zrobić niespodziankę wiec mam nadzieje ze trafimy z tymi meblami

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Beatriks » czwartek, 10 listopada 2016, 08:40

Jeśli chodzi o meble i kolorystykę, to lepiej postawić na neutralne rozwiązanie. Za to można zaszaleć z dodatkami: . Zaletą takiego podejścia do aranżacji jest to, że wraz ze zmianą zainteresowań dziecka, w prosty i niedrogi sposób można też zmienić wystrój. W końcu to wyłącznie kwestia zakupu dekoracji.

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Bogusz » poniedziałek, 21 listopada 2016, 15:00

Wystrój dobrze jak by pasował do wieku dziecka, a nawet wybiegał na 2-3 lata w przód. Fajne wyposażenie do pokoju oferują w . Jest to e-sklep, ale zamówienia realizowane są szybko.

marcinwroblewski
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: środa, 28 października 2015, 12:44
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: marcinwroblewski » wtorek, 29 listopada 2016, 14:39

Do pokoju dziecka wg mnie pasują tapety dziecięce.

Violli
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 23 października 2015, 18:25
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Violli » środa, 30 listopada 2016, 09:06

Ja uważam, ze najlepiej jak pokój jest w białym, kremowym czy innym neutralnym kolorze, a cały jego nastrój i klimat nadaje się dodatkami, a te można przecież po prostu co jakiś czas wymieniać i wtedy pokój 'rośnie' razem z dzieckiem. Jak szukacie inspiracji przy aranżacji wnętrz czy remoncie dziecięcego pokoju to warto zajrzeć na i zobaczyć jak zrobili to inni :)

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Kocik » czwartek, 15 grudnia 2016, 11:11

Remontując pokój dla dziecka warto pomyśleć o odpowiednim oświetleniu, tutaj https://www.stukpuk.pl/artykuly-elektryczne/oswietlenie jest bardzo fajna oferta. Do tej pory nie zwracałam uwagi na lampę w pokoju synka, ale odkąd zaczął narzekać na fakt, że ma za ciemno - zaczęłam przywiązywać wagę do oświetlenia.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Beatriks » środa, 21 grudnia 2016, 13:10

Pokój dziecięcy to jedyne pomieszczenie, gdzie moim zdaniem tapety się sprawdzają. Więc na pewno warto je kupić.

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: daga34 » czwartek, 29 grudnia 2016, 00:20

Jeżeli nie wiecie jak urządzić pokój dziecięcy, tak żeby był zarówno stylowy, jak i funkcjonalny, a macie odpowiedni budżet, to może pomóc . Moim zdaniem to dobre rozwiązanie szczególnie jak sami nie mamy poczucia estetyki.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości