Bielizna nocna

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
fardo
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2016, 12:39
Kontaktowanie:

Bielizna nocna

Postautor: fardo » piątek, 12 lutego 2016, 12:52

Masz problem z doborem swojej nocnej bielizny do swojej sylwetki? Posiadasz nieco więcej krągłości, kilka dodatkowych kilogramów? Nic straconego, wciąż możesz wyglądać seksownie. Poczytaj nasze porady na http://portalmodowy.pl/jak-dobrac-bieli ... sylwetki/#

marcinwroblewski
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: środa, 28 października 2015, 12:44
Kontaktowanie:

Re: Bielizna nocna

Postautor: marcinwroblewski » środa, 13 kwietnia 2016, 07:15

Świetną bieliznę na Triumph. Moja dziewczyna kupowała tutaj i była bardzo zadowolona - super jakość, wygoda i extra wygląd.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Bielizna nocna

Postautor: Beatriks » czwartek, 14 kwietnia 2016, 13:25

Ja uwielbiam bieliznę z Triumph! Jest bardzo dobrej jakości, dlatego warto na nią więcej dać.

inka28
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 15:24
Kontaktowanie:

Re: Bielizna nocna

Postautor: inka28 » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 15:33

mój mąż ostatnio zrobił mi prezent i podarował mi , są bardzo eleganckie i w dodatku idealnie dopasowane,co zdarza się bardzo rzadko zamawiając bieliznę przez internet, ponieważ nigdy nie wiadomo czy będzie dobrze leżała

dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Bielizna nocna

Postautor: dominikgala9 » sobota, 4 lutego 2017, 17:41

Ale prezent może być inny chyba, prawda? Ja sam zastanawiam się nad czymś takim co myślicie?

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Bielizna nocna

Postautor: Kocik » niedziela, 5 lutego 2017, 15:30

Ktoś tu pisał o bieliźnie Triumph - to super jakościowo rzeczy.

agniesia224
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: środa, 17 sierpnia 2016, 11:59
Kontaktowanie:

Re: Bielizna nocna

Postautor: agniesia224 » poniedziałek, 20 lutego 2017, 10:58

Obecnie w internecie łatwo znaleźć ładne piżamy i to bez względu na to jakiego rozmiaru szukamy (XXS czy XXL) :D

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Bielizna nocna

Postautor: Bogusz » poniedziałek, 20 lutego 2017, 20:24

Nie ma problemu, sa specjalne sklepy tylko dla puszystych.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Bielizna nocna

Postautor: Martaska » niedziela, 18 marca 2018, 19:10

Dokładnie tak, nie widzę również tutaj żadnego problemu ! Myślę, że warto sobie zajrzeć na stronkę https://esensa.pl/ ! Mają tam oferty praktycznie dla wszystkich, również dla osób puszystych. A ja, że kilkukrotnie zamawiałam już z tej strony to z czystym sumieniem mogę Wam polecić te produkty ! Jakościowo bielizna jest naprawdę bardzo dobrze wykonana, a przede wszystkim bardzo ładnie wygląda. Ja zakupiłam kilka egzemplarzy i jak się pokazałam mężowi to oszalał !

boddekk
Uzależniony
Posty: 504
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Bielizna nocna

Postautor: boddekk » poniedziałek, 21 lutego 2022, 17:50

Moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda, często korzystam z tej opcji. Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty sklepu internetowego z bielizną dla mężczyzn oraz kobiet, to polecam Wam sprawdzić https://kaysershop.eu/pl/kategoria-prod ... i-damskie/ .

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości