Ubrania przez internet

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
mojakrol
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 14 października 2015, 23:49
Kontaktowanie:

Ubrania przez internet

Postautor: mojakrol » środa, 14 października 2015, 23:57

Kupujecie ubrania przez internet? Teraz jest dużo sklepów internetowych, gdzie można kupić dużo ubrań, jest dostępna wszędzie. Z jakich portali najczęściej korzystacie?

marcinwroblewski
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: środa, 28 października 2015, 12:44
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: marcinwroblewski » środa, 28 października 2015, 13:09

Ja to głównie zamawiam ubrania na Zalando. Duży wybór, szybka przesyłka, a jak coś mi nie pasuje to mogę to oddać.

inox
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 2 listopada 2015, 12:46
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: inox » poniedziałek, 2 listopada 2015, 21:54

Zastanawiam się,czy wielu z was rodziców tu obecnych na forum kupuje przepłacając ubranka dziecięce w sieciówkach w galeriach handlowych? Bo ja od pewnego czasu po prostu zamawiam przez internet, mam ulubiony sklep gdzie kupuję fajne i zdecydowanie bardziej mogę zaoszczędzić, a jakość i tak jest świetna. co Wy na to?

MartynaSka
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2015, 11:05
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: MartynaSka » wtorek, 3 listopada 2015, 11:09

Sporo rzeczy kupuję przez internet, najczęściej jednak właśnie ubrania i buty. Ostatnio za namową przyjaciółki zamówiłam bieliznę ze sklepu i jestem bardzo zadowolona :).

malinajagoda
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2015, 14:26
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: malinajagoda » wtorek, 3 listopada 2015, 14:32

Ja najczęsciej kupuje obuwie, ostatnio skusiłam sie na takie półbuty http://www.buty1.pl/product-aka-2258-Po ... Welur.html i są świetne :D

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Beatriks » piątek, 6 listopada 2015, 09:51

Też zamawiałam kilkakrotnie obuwie przez internet. Chociaż ostatnio musiałam je zwrócić, ponieważ były jednak za ciasne - na szczęście wszystko było darmowe.

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: pinezka » poniedziałek, 9 listopada 2015, 14:23

Zwróćcie też uwagę na albo kobiety w sieci. Ja szukam ich zazwyczaj na Złotych Wyprzedażach, bo, jak sama nazwa wskazuje, mają tam same okazyjne oferty.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Beatriks » czwartek, 12 listopada 2015, 10:14

Znam i lubię ten klub zakupowy. Jest jeszcze limango, ale nie potrafię się do niego przekonać.

beabez
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 14 września 2016, 22:56
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: beabez » niedziela, 30 października 2016, 22:27

Nie mam przekonania do ciuchów z netu, chyba, że dotyczyłoby to ubrania, które wcześniej zmierzyłam w stacjonarnym sklepie lub gdy dotyczyłoby to marki, której rozmiarówkę znam i wiem, że nie będę marnować czasu i pieniędzy na odsyłanie ciuchów do sklepu.

Waderra
Częsty gość
Posty: 55
Rejestracja: środa, 19 października 2016, 15:46
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Waderra » poniedziałek, 31 października 2016, 14:31

Ja również nie ryzykuję. W ogólne jakoś nie mam talentu do dobierania odzieży. Co prawda śledzę różne modowe blogi, ale na niewiele mi się to zdaje.

Awatar użytkownika
evka
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: środa, 2 listopada 2016, 10:51
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: evka » środa, 2 listopada 2016, 11:16

Mam ten sam problem, boję się, że coś kupię a potem to nie będzie pasować. Zresztą zanim coś kupię to wolę to przymierzyć, zresztą na stronach często produkt nie pokrywa się z tym jak wygląda w rzeczywistości.

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Kocik » czwartek, 3 listopada 2016, 10:47

Ja z kolei , bo wiem, że tam jest tak duży wybór marek, że na pewno się nie zwiodę kupując tam, zwłaszcza kiedy przede mną jest jakaś ważna okazja typu wizyta u rodziców narzeczonego.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Beatriks » środa, 9 listopada 2016, 07:12

Też często przeglądam sukienki na Domodi. Od razu widzę co jest w różnych sklepach.

Areweszka
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 8 listopada 2016, 15:23
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Areweszka » środa, 16 listopada 2016, 09:41

Ja swoją ostatnią sukienkę kupiłam tutaj: http://www.ceneo.pl/Sukienki i byłam z niej raczej zadowolona. Chociaż wiadomo, kupowanie sukienki przez neta to zawsze ruletka. Może nie leżec w piersiach, biodrach i poniżej, wrzynać się w pachy, mieć za krótkie rękawy etc. Wiele rzeczy może pojsc nie tak. Zazwyczaj staram się więc na początek pochodzic po sklepach stacjonarnych i jak tam nic nie znajdę, to uderzam do internetu.

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Bohh » niedziela, 27 listopada 2016, 22:46

Fajna opcja jest jeszcze porównywarnie ofert miedzy porównywarkami bo tam też potrafią się różnić znacznie. Nie wiem czy ktoś kojarzy takie coś jak http://oladi.pl/ bardzo duży wybór sklepów, łatwa w obsłudze, co prawda są takie rzeczy, które kupuje w sklepach stacjonarnych ale jak znam nazwę i model to sobie szukam.

nemo388
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2016, 15:46
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: nemo388 » środa, 25 stycznia 2017, 11:10

Ja w sieci kupuję ubrania głównie z względu na ceny odzieży i marki. Czasem uda mi się coś znaleźć dla siebie w sklepie stacjonarnym, ale i tak większość moich zakupów odbywa się za pomocą internetu. Ostatnio np. długo szukałem dla siebie dobrej jakości kurtki przejściowej i zdecydowałem się w końcu na kurtkę Toma Tailor-a, którą znalazłem na https://kamfashion.pl/producent/63/tom-tailor . Ofert sklepów internetowych szukam przeważnie przez wyszukiwarkę Google, gdzie wpisuję nazwę swoich sprawdzonych marek. Staram się też szukać w Google grafika, gdzie od razu znajduję zdjęcia odzieży lub też innych rzeczy. Czasami znajdę też coś na portalach takich jak porównywarki internetowe, ale jeżeli chodzi o odzież to akurat mi się już tak nie przydają. Każde ubranie jest inne, a porównywarki wykorzystuję do znalezienia konkretnego asortymentu np. danego modelu telefonu, który często jest sprzedawany przez sklepy, po bardzo odmiennej cenie.

Katerina
Częsty gość
Posty: 58
Rejestracja: piątek, 2 grudnia 2016, 15:37
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Katerina » piątek, 27 stycznia 2017, 14:59


Katerina
Częsty gość
Posty: 58
Rejestracja: piątek, 2 grudnia 2016, 15:37
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Katerina » poniedziałek, 30 stycznia 2017, 15:38


dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: dominikgala9 » poniedziałek, 30 stycznia 2017, 20:04

Moja mama szyje jeszcze czasem ubrania sama. Czy myślicie, że taka dresowka jak tu to będzie dobra też dla dziecka na ubranie? Kończy przedszkole, nie jest uczulony na nic.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Beatriks » czwartek, 2 lutego 2017, 12:33

Myślę, że to odpowiedni materiał. I ma ciekawe wzory.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości