Brama garażowa

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Elewinka
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: niedziela, 7 września 2008, 11:46
Lokalizacja: Tu i tam :)
Kontaktowanie:

Brama garażowa

Postautor: Elewinka » środa, 8 kwietnia 2015, 11:14

Witam, czy może mi ktoś polecić, gdzie można kupić bramę garażową uchylną w dobrej cenie, a zarazem solidną?

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Brama garażowa

Postautor: luksus » środa, 8 kwietnia 2015, 23:56

Powiedz że luksus Cie przysłał, może coś dodatkowo urwiesz, wybór mają spory.

Awatar użytkownika
zby
Bardzo towarzyski
Posty: 318
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2009, 20:12
Kontaktowanie:

Re: Brama garażowa

Postautor: zby » czwartek, 9 kwietnia 2015, 14:31

Podejdź do Plastbudu. Ja kiedyś tam brałem, sami nie robią brama była od Wiśniowskiego. Wymierzą i zamontują.

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Brama garażowa

Postautor: daga34 » czwartek, 16 lipca 2015, 17:18

Ja bym wybrała od producenta - istnieje mozliwośc dowolnych zmian i systemów. Zobacz w częstochowskim ...., myślę, że wybierzesz. Cena tez będzie mniejsza, a jakość porównywalna do polecanego wyżej producenta. Tu masz bezpośrednio, więc nie płacisz nikomu więcej.

Awatar użytkownika
herbie21
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 15 lipca 2015, 20:31
Kontaktowanie:

Re: Brama garażowa

Postautor: herbie21 » sobota, 18 lipca 2015, 13:25

:)

Adda
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: wtorek, 23 czerwca 2015, 22:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Brama garażowa

Postautor: Adda » sobota, 1 sierpnia 2015, 09:50

U mnie w garażu bardzo dobrze sprawuje się brama szybkobieżna . Szybko się otwiera i nie ma najmniejszych problemów z zacinaniem, a poza tym jest na pewno solidnie wykonana.

boddekk
Uzależniony
Posty: 504
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Brama garażowa

Postautor: boddekk » piątek, 21 stycznia 2022, 09:23

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://metpol-ogrodzenia.pl/produkty/o ... owoczesne/ , na której znajdziecie ofertę firmy zajmującej się produkcją oraz profesjonalnym montażem bram i ogrodzeń. Sam skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości