Parking samochodowy

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Waderra
Częsty gość
Posty: 55
Rejestracja: środa, 19 października 2016, 15:46
Kontaktowanie:

Parking samochodowy

Postautor: Waderra » wtorek, 22 listopada 2016, 15:02

Niedługo czeka nas wylot samolotem z Okęcia. Zastanawiamy się czy jest sens dotrzeć do Warszawy własnym samochodem a później zostawić go na przylotniskowym parkingu czy lepiej jednak poprosić kogoś o podwózkę? Nie chcę całe wczasy martwić się o samochód, ale z drugiej strony taki samodzielny dojazd jest dużo łatwiejszy. Korzystał ktoś może z takich parkingów?

Kapustka42
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 08:42
Kontaktowanie:

Re: Parking samochodowy

Postautor: Kapustka42 » środa, 23 listopada 2016, 10:01

Zdecydowanie poproście kogoś o podwózkę lub skorzystajcie z busa. W przypadku znajomych prosto na Okęcie było dużo bardziej opłacalne finansowo, a poza tym nie martwili się o samochód.

adel87
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 25 listopada 2016, 12:23
Kontaktowanie:

Re: Parking samochodowy

Postautor: adel87 » piątek, 25 listopada 2016, 12:27

Witam ja tak zawsze robię zostawiam samochód na parkingu. Jak ci się samolot opóźni w drodze powrotnej czasem tak jest ja miałam 12 godzin opóźnienia to co wtedy

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Parking samochodowy

Postautor: daga34 » czwartek, 16 listopada 2017, 14:39

Na Twoim miejscu nie zostawiałabym samochodu bezpośrednio na parkingu przy lotnisku. Nieopodal niego znajduje się co najmniej kilkanaście miejsc, w których za niewielką opłatą możesz zostawić swój samochód. Najlepszą opinią cieszy się http://www.parking-lotnisko.pl/ (na jego stronie internetowej bez problemu znajdziesz pełną ofertę i cennik).

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Parking samochodowy

Postautor: Tarantula » piątek, 19 października 2018, 20:59

Parking przy lotnisku to świetna sprawa! Też dużo podróżuję i samochód zawsze zostawiam na tym parkingu- https://www.parkinglotniskowybastian.pl/ . Dzięki temu mogę spokojnie dotrzeć na parking samochodem a potem zostawić tam auto na cały urlop. Jest on w pełni bezpieczny, bo na parkingu bastian jest zarówno ochrona jak i monitoring :)

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Parking samochodowy

Postautor: Bogusz » poniedziałek, 29 października 2018, 12:10

Taki parking to nie problem, bez kłopotów znajdziesz przy lotnisku.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 497
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Parking samochodowy

Postautor: boddekk » czwartek, 31 stycznia 2019, 16:31

Polecam także świetna stacje diagnostyczna do samochodow https://www.autoplaza.com.pl/pl/serwis/ ... azdow.html

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości