Usuń zmarszczki u specjalisty

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
hallass
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 20 lipca 2016, 13:50
Kontaktowanie:

Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: hallass » czwartek, 21 lipca 2016, 18:48

Macie kompleksy na temat zmarszczek i swojego wyglądu ? Ja od dłuższego czasu nie mogłam dobrze zasnąć i musiałam coś zrobić ze swoim wyglądem, osobiście poszukałam specjalisty i zdecydowałam się na u niesamowitego specjalisty jakim jest doktor Tarkiewicz, zabiegi które wykonuje są rewelacyjnie skuteczne !

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: Kocik » piątek, 22 lipca 2016, 12:23

Wolę raczej właściwa pielęgnację - a na zmarszczki dobry jest też kwas hialuronowy.

gutek90
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2016, 20:56
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: gutek90 » środa, 31 sierpnia 2016, 19:28

A co sądzicie o róznych środkach na zmarszczki tego typu: http://gladkacera.pl/laboteq-skin-oraz- ... ad-ulotka/ ? Ostatnio mi ktoś polecał , podobno faktycznie to działa. Ale ja zawsze wolę poczytać i dopiero wtedy zakupić. Czy ktoś z Was to stosuje może? :?:

kasia23
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 25 października 2016, 19:20
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: kasia23 » wtorek, 25 października 2016, 20:07

Przedstawiacie wiele ciekawych wskazówek, macie może jakieś tanie pomysły na piękną cerę bez zmarszczek? :)

Beti82
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 27 października 2016, 17:02
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: Beti82 » czwartek, 27 października 2016, 17:35

Dla mnie niezastąpiony jest ten krem http://www.boska.pl/beauty/13563/Krem-p ... skory.html. Używam go odkąd zaczęły pojawiać się u mnie pierwsze zmarszczki i udało mi się z nimi zawalczyć jak również nie pojawiają się nowe ;)

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: Bohh » niedziela, 26 lutego 2017, 22:26


Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: Kocik » wtorek, 7 marca 2017, 13:50

Tylko ja mam na myśli taki kwas hialuronowy z eco spa na przykład, nie chodziło i o zabieg.

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: pinezka » czwartek, 16 marca 2017, 11:23

na usuwanie czy wygładzanie zmarszczek można sobie chodzić, pytanie tylko czy efekt nie będzie sztuczny.

Katerina
Częsty gość
Posty: 58
Rejestracja: piątek, 2 grudnia 2016, 15:37
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: Katerina » czwartek, 30 marca 2017, 09:02


Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: Bogusz » poniedziałek, 15 maja 2017, 14:05

Na zdrowie wychodzą okłady parafinowe , przy okazji wizyty w SPA nie zaszkodzi zapytać a najlepiej wykupić usługę i sprawdzić efekty. Z zakresu ciepłolecznictwa to najczęściej wykonywane zabiegi.

alinka76
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: środa, 21 października 2015, 21:45
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: alinka76 » poniedziałek, 29 maja 2017, 23:25

Ja raczej wolę mniej inwazyjny sposób na zmarszczki - pielęgnacyjny krem do twarzy. Najlepiej stosować odpowiedni do wieku. Słyszałam, że kremy Farmony są całkiem dobre . Z tego co wiem to nie są jakoś drogie, więc po co przepłacać na jakieś zabiegi jak można zastosować bardziej naturalne sposoby? Zamierzam sama je zastosować.

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: daga34 » piątek, 1 grudnia 2017, 17:57

Ja tam wolę nie przechodzić żadnych zabiegów upiększających. Stosuję tylko https://eapteka.pl/dermokosmetyki/piele ... arszczkowe, są mało inwazyjne a pomagają w podobnym stopniu. Stosuję już kilka lat i jest coraz lepiej.

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: lenna » piątek, 16 marca 2018, 12:06

No dziewczyny chyba nie liczycie na to,że zastosujecie jakiś krem i zmarszczki znikną Wam jak za machnieciem czarodziejskiej różdżki ? ;) Tak lekko niestety nie ma.
Proponowałabym zastaowić się nad zabiegiem mezoterapii igłowej. Cykl zabiegów:
odżywia skórę
zmniejsza zmarszczki
niweluje drobniejsze przebarwienia
Nie wiem czy ktoś w Bochni robi takie zabiegi ale wybierzcie się do Beauty Tower w Krakowie: www.beautytower.pl/oferta/mezoterapia-iglowa

preliwia
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2016, 13:21
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: preliwia » piątek, 13 kwietnia 2018, 15:13

Nie mam zaufania do tego typu zabiegów i raczej nie zdecydowałabym się na takie rozwiązanie. Natomiast wolę szukać naturalnych sposobów, które mogą pomóc pozbyć się takiego problemu. Ze zmarszczkami jeszcze nie mam dużego problemu, ale warto dbać o skórę w każdym wieku, natomiast kiedyś trafiłam na taki artykuł http://www.kobiety.pl/uroda/jak-powieks ... z-skalpela
Myślę że są to fajne wskazówki dla pań, bo sporo z nas często myśli o korekcie twarzy, a przede wszystkim właśnie o powiększaniu ust.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: Martaska » poniedziałek, 30 lipca 2018, 19:58

Medycyna estetyczna jest dla ludzi i ja też z niej korzystam :) Zmarszczki usuwałam w tym gabinecie- http://dermapoint.pl/medycyna-estetyczna/ i jest naprawdę spora różnica. Nawet znajomi, którzy nie wiedzieli o zabiegu, od razu zauważyli że mam mniej zmarszczek! Koleżanki oczywiście od razu poleciały też się umówić na taki zabieg haha :D To naprawdę świetna sprawa, można się odmłodzić o dobre kilka lat!

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Usuń zmarszczki u specjalisty

Postautor: boddekk » poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 14:06

Chciałabym wam polecić bloga którego niedawno odkryłam. To https://j8.pl/zdrowie-i-uroda/ tutaj jest wiele artykułów które mówią nam o tym jak o siebie dbać. Tutaj sa porady na temat zdrowego stylu życia o modzie i urodzie. Sprawdźcie i poczytajcie.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości