Odchudzacie się?

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
zafir24
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 19 kwietnia 2016, 10:43
Kontaktowanie:

Odchudzacie się?

Postautor: zafir24 » wtorek, 19 kwietnia 2016, 11:03

Jak mocno u was idzie odchudzanie przed latem? U mnie całą zimę mocno pracowałam, teraz została niewielka oponka na dole brzucha i muszę ją jeszcze dociąć. A co polecacie jeśli chodzi o białka? Bo potrzebuję czegoś fajnego na regenerację i mięśnie. Podobno w tym sklepie są całkiem fajne ceny http://www.activebody.pl/aminokwasy-c-37.html

inka28
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 15:24
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: inka28 » środa, 27 kwietnia 2016, 12:42

na szczęście nie mam takiej potrzeby i mam nadzieję że nie prędko mnie to spotka, bo z tego co widzę to sporo ludzi ma z tym spory problem

domek
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 4 maja 2016, 17:47
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: domek » środa, 4 maja 2016, 17:51

chce zaczac sie odchudzac i oporcz diety chcialbym wprowadzic rowniez jakies suplementy do diety, slyszalem mnostwo o Kimera (taka nazwa) ale nie wiem czy to bezpieczny lek - opinie sa rozne, skrajnie srastyczne historie czasami opisują, jak na przykład ciarki ptrzechodza po plecach!!1 pomozcie mi zweryfikowac czy to prawda?

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: Kocik » wtorek, 17 maja 2016, 13:16

Ostatnio postawiłam na dietę Raw food- jem surowe warzywa i owoce.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: Beatriks » wtorek, 17 maja 2016, 13:20

Ja staram się teraz zrzucić parę kilogramów. Ale nie czynię jakiś specjalnych zabiegów, aby tak się stało.

jolasia36
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2016, 16:29
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: jolasia36 » wtorek, 9 sierpnia 2016, 16:31

Ja na odchudzanie polecam suplementy diety , które sama stosuję i naprawdę zauważyłam efekty. A Wy stosujecie suplementy, bo u mnie sama dieta nic nie działa.

icon
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 13:58
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: icon » niedziela, 28 sierpnia 2016, 18:34

Ja raczej nie tyle się odchudzam co dbam o siebie. Codziennie biegam i staram się odżywiać zdrowo, a to już przynosi swoje efekty.



humok
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 31 sierpnia 2016, 14:39
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: humok » środa, 31 sierpnia 2016, 16:07

ja owszem i mam spore problemy ze skórą na brzuchu, zatem często chodzę na zabiegi ujędrniające, uelastyczniające itd. żeby ją troszkę wzmocnić. Jeśli też chcecie to polecam zabiegi w tym

keron
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 1 września 2016, 20:55
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: keron » czwartek, 1 września 2016, 21:02

ja owszem ale tylko dzięki temu, że postanowiłam zapisać się do trenera personalnego. Bez tego nie zmobilizowałabym się z pewnością do ćwiczeń, działam cały czas pod kierunkiem

dominikzarzycki
Częsty gość
Posty: 43
Rejestracja: środa, 8 czerwca 2016, 15:47
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: dominikzarzycki » wtorek, 6 września 2016, 09:21

Raczej staram się dbać o siebie. Startowałem faktycznie żeby się odchudzić, ale teraz to sprawia mi przyjemność. Pamiętaj, przede wszystkim dieta. Włącz do niej nasionka chia, pomagają przy odchudzaniu ( dużo białka i błonnika.). Może i nie należą do najtańszych, ale lepiej kupić je niż paczkę chipsów i coli. http://e-condimenta.eu/product-pol-779- ... -chia.html ja kupuje stąd.

rozza23
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 7 września 2016, 16:17
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: rozza23 » czwartek, 8 września 2016, 15:10

Ja tam wiecznie na diecie a nic nie widzę efektów :D Może przez to że nie odmawiam sobie różnych rzeczy gdy mam na coś ochotę. Myślę że nie warto się aż tak bardzo torturować dietami tylko jeść to na co ma się ochotę.

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: daga34 » środa, 25 stycznia 2017, 17:18

Jak nie widzisz efektów, to dieta pewnie jest nieodpowiednia, a to najważniejsza rzecz podczas odchudzania. W sumie można też wspomagać się suplementami typu Therm Line - https://www.apteka-melissa.pl/produkt/o ... ,8231.html ten produkt przyspiesza przemianę materii, wspomaga spalanie tłuszczu. Preparat ma bardzo dobry skład, zawiera między innymi ekstrakt zielonej herbaty, który wzmaga metabolizm. Poza tym trzeba regularnie ćwiczyć, żeby ciało było jędrne.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: Beatriks » czwartek, 26 stycznia 2017, 12:16

Ja teraz zabrałam się za siebie. Jakoś nie potrafiłam się wcześniej zmotywować, ale już jest najwyższy czas.

Katerina
Częsty gość
Posty: 58
Rejestracja: piątek, 2 grudnia 2016, 15:37
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: Katerina » piątek, 27 stycznia 2017, 14:56


ArkadiuszAdam
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2016, 10:22
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: ArkadiuszAdam » czwartek, 2 lutego 2017, 13:25

Ja codziennie wypijam na czczo wodę z cytryną. Przyznam, że bardzo to pomaga :)

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: pinezka » czwartek, 16 marca 2017, 10:35

Odchudzać się trzeba z głową. Trzeba wiedzieć, jak schudnąć nie wyrządzając przy tym krzywdy swojemu organizmowi. Warto wtedy zasięgnąć specjalistycznej porady osoby, która się na tym zna czy nawet pozwolić sobie na wyjazd do sanatorium gdzie będzie można skorzystać z pełnego pakietu opieki medycznej, porad dietetyka czy zabiegów. Idealnym miejscem jest sanatorium w Polanicy Zdroju o czym możecie przeczytać na stronie zawierającą szczegółowe informacji na temat pełnego zakresu usług. Każdy kto zechce zadbać o swoje zdrowie pod każdym względem, wyjedzie stamtąd pełen energii i całkowicie odmieniony.

Kapustka42
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 08:42
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: Kapustka42 » poniedziałek, 27 marca 2017, 13:09

A ja zauważyłam, że najbardziej tyję od... chleba. Takiego marketowego ze składnikami ekstrahowanymi z... ludzkich włosów :/ Macie pojęcie????? Na szczęście znalazłam mąkę chlebową https://naturalniezdrowe.pl/24-mieszanki-chlebowe i od przyszłego tygodnia sama będę pieczywo robić a tego świństwa z marketów nawet nie tknę!

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: pinezka » środa, 29 marca 2017, 10:48

chleb to są węglowodany i cukry a od tego najwięcej się tyje.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: Martaska » piątek, 22 lutego 2019, 22:19

Oj tak i to intensywnie, no bo wiosna się zbliża wielkimi krokami! A po zimie moja waga to jakiś śmieszny żart, serio... Kupiłam sobie miesiąc temu na https://drmax.pl/odchudzanie suplement na odchudzanie i na szczęście działa :D Chudnę znacznie szybciej niż bez niego, także jestem naprawdę zadowolona. Jest szansa, że do wiosny będę szczupła!

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Odchudzacie się?

Postautor: boddekk » sobota, 1 sierpnia 2020, 11:04

Sporo na temat odchudzania oraz popularnej ostatnio diety ketogenicznej możecie dowiedzieć się z tego artykułu http://www.jaw.pl/2020/06/dieta-ketogen ... chudzanie/ Moim zdaniem na prawdę warto się nim zainteresować i dokładnie go przeczytać.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości