Szukasz mebli?

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
werdo
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 13:18
Kontaktowanie:

Szukasz mebli?

Postautor: werdo » piątek, 6 maja 2016, 13:27

Chcesz zamówić sobie meble na wymiar szczególnie jeśli chodzi o łóżko bądź wypoczynek do salonu i nie wiesz gdzie dokonać zamówienia aby jakość wyrobów była naprawdę wysoka? Koniecznie sprawdź ofertę na polskie miasta u tego producenta

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: Beatriks » poniedziałek, 16 maja 2016, 07:31

Ja rzeczy do domu szukam zazwyczaj na Homebooku. Tam mogę od razu przeglądać oferty różnych sklepów, co bardzo ułatwia mi to zadanie. Teraz szukam tutaj krzeseł kuchennych i już kilka mam na oku. Znowu nie będę wiedziała na jakie się zdecydować.

jacon88
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2016, 14:26
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: jacon88 » sobota, 23 lipca 2016, 14:28

Hmm ciekawe oferty podajecie.. właśnie muszę się zdecydować na którąś z nich tylko ciężko się zdecydować. :)

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: Beatriks » poniedziałek, 25 lipca 2016, 14:03

Ja od jakiegoś czasu jestem zakochana w meblach z Vox. Tylko są trochę za drogie jak dla mnie.

Alicja40
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 26 lipca 2016, 10:28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Szukasz mebli?

Postautor: Alicja40 » czwartek, 28 lipca 2016, 09:30

Ja mam meble z sieciówek - Ikea, BRW, Agata. Nie jest to może jakieś cudo, ale ja dla mnie w zupełności wystarczą.

MarekN
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 26 września 2016, 09:17
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: MarekN » poniedziałek, 26 września 2016, 11:34

Dzięki za namiary :)

meko
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 26 września 2016, 11:16
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: meko » poniedziałek, 26 września 2016, 12:20

a ja ostatnio zupełnie przez przypadek na portalu znalazłem nowy cały wypoczynek do salonu + meblościankę. świetna cena, ludzie sprzedawali nowe bo musieli jednak szybko wyjechać za granicę i potrzebowali pieniędzy. No świetne te meble więc może sobie warto czasem na takich portalach obserwować żeby nie przepłacać :)

Waderra
Częsty gość
Posty: 55
Rejestracja: środa, 19 października 2016, 15:46
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: Waderra » środa, 2 listopada 2016, 14:54

Mnie bardzo podobają się niektóre propozycje mebli kalwaryjskich.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: Beatriks » środa, 9 listopada 2016, 07:13

Dla mnie one są zbyt klasyczne. Wolę bardziej nowoczesne meble.

Kapustka42
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 08:42
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: Kapustka42 » poniedziałek, 21 listopada 2016, 11:27

Mnie też bardzo podobają się meble kalwaryjskie :) i przyznam, że mają całkiem sporą ich ofertę :)

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: Bogusz » poniedziałek, 21 listopada 2016, 12:24

Takich jeszcze nie widziałem, a z innych waszych propozycji, podobają mi się pokazywane na , nowocześnie i minimalistycznie to mój trend.

Kmiso
Częsty gość
Posty: 53
Rejestracja: piątek, 25 listopada 2016, 13:26
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: Kmiso » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 15:41

A jak podobają Wam się meble futurystyczne. Mnie szczerze mówiąc niebardzo, ale widzę, że są coraz bardziej modne.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: Martaska » środa, 23 maja 2018, 15:13

A ja też meble kupuję głównie na internecie :) Ostatnio całkowicie zmieniłam koncepcję wyglądu mojej jadalni. Stół co prawda mi pasował, ale krzesła trzeba było wymienić! Znalazłam na https://dominova.com.pl/krzesla-domowe przepiękne krzesła o nietuzinkowym kształcie, które idealnie wpasowywały się w wizję mojej nowej jadalni. Kupilam je i jestem z nich naprawdę zadowolona :)

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: lenna » wtorek, 29 maja 2018, 11:04

Nie wiem naprawdę jaki jest sens wykonywania mebli na wymiar wypoczynkowych, skoro jest tak duży wybór takich mebli w sklepach. O wiele lepiej jest kupic sobie gotowy komplecik mebli wypoczynkowych Wybierzcie się do sklepow takich jak
black red white
agata meble
meble vox

Jesli chodzi o mnie to kupowałam sobie w mniejszym sklepie z racji tego,że cena w nim była korzystniejsza niż w dużych sklepach. Zdecydowałam sie na zamówienie mebli tutaj: https://meblearkadius.pl/produkty/narozniki/ i osobiście z jakości jestem zadowolona. Mebelki porządne, dobrze wykonane. Fajnie prezentują się w pokoju :)

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: Bogusz » środa, 30 maja 2018, 16:30

W internecie szukaj https://www.homebook.pl/produkty/meble najprościej i najszybciej znaleźć fajne mebelki :)

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: daga34 » niedziela, 19 sierpnia 2018, 19:48

Nowoczesne krzesła można kupić u nich https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Krzesla-230.html - każdy znajdzie dla siebie te idealne, począwszy od typowych do jadalni, po barowe czy bujane w designerskich kolorach i wzorach. Uwielbiam eksperymentować, mieszać style i grać kolorami a dzięki kilku takim krzesłom i dodatkom całkowicie można odmienić niejedno wnętrze.

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: Tarantula » niedziela, 16 września 2018, 10:43

Ja ze swojej strony mogę Wam poradzić coś jeśli chodzi o meble restauracyjne ! Znalazłam jakiś czas temu ofertę na stronie http://www.radomskomeble.pl/produkty/me ... ferta.html i szczerze mogę polecić Wam tego producenta. Zakupiłam kilka egzemplarzy do swojego małego lokalu gastronomicznego i z czystym sumieniem powiem, że w porównaniu do starych mebli są naprawdę dużo lepiej wykonane, a i prezentują się naprawdę ładnie !

okinava
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 14 stycznia 2014, 23:13
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: okinava » wtorek, 6 listopada 2018, 10:04

Przyszłe wakacje chcę spędzić w moim busie adoptowanym na kampera. Szukam jakiegoś stolarza który wykonałby meble według mojego projektu. Zainspirował mnie artykuł na ten temat na blogu lifestylowym Inside Your Life. Zastanawiam się ile kosztuje zabudowa kampera http://www.insideyourlife.pl/2018/01/ka ... busow.html. Jaką powierzchnię powinien mieć bus by taka zabudowa miała sens. O ile wiem firmy zaczynają zabudowę od busów wielkości mastera tak by część załadunkowa miała minimum 3 m długości.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Szukasz mebli?

Postautor: boddekk » środa, 1 grudnia 2021, 11:49

Może ktoś z was szuka mebli do biura? ja polecam sprawdzić na stronę https://winkelman.pl/meble-warsztatowe-c-21.html to producent mebli metalowych idealnych do biura czy na recepcję. Fajna i atrakcyjna oferta która powinna was zainteresować.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości