Problem z hazardem

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dominikzarzycki
Częsty gość
Posty: 43
Rejestracja: środa, 8 czerwca 2016, 15:47
Kontaktowanie:

Problem z hazardem

Postautor: dominikzarzycki » czwartek, 16 czerwca 2016, 08:43

Cześć, czy ktoś z was kiedyś miał do czynienia z osobą, która jest uzależniona od hazardu? Chciałbym wiedzieć w jaki sposób można rozwiązać problem takiego uzależnienia. Dotąd natknąłem się na ośrodek Mandala, w którym zajmują się leczeniem hazardzistów . Jak byście ocenili skuteczność takiej terapii?

marcinwroblewski
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: środa, 28 października 2015, 12:44
Kontaktowanie:

Re: Problem z hazardem

Postautor: marcinwroblewski » środa, 29 czerwca 2016, 20:31

Hazard to straszny nałóg i ciężko z tego wyjść... Potrzebne wsparcie najbliższych i ogromna motywacja...Jeśli ktoś ma z tym problem to lekiem na te zło jest - to jedne z najczęściej wpisywane zapytania w google przez ludzi szukających coacha personalnego...

retrolu
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 30 czerwca 2016, 18:09
Lokalizacja: Home and Tattoo
Kontaktowanie:

Re: Problem z hazardem

Postautor: retrolu » czwartek, 30 czerwca 2016, 19:28

Hazard to tragedia, trzeba od razu udać się do specjalisty. Ostatnio kolega od opowiadał mi o swoim sąsiedzie, który uzależnił się od gier komputerowych. Masakra. To ja już wolę klepać te swoje meble biedermeier.

anna84
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 27 listopada 2013, 11:21
Kontaktowanie:

Re: Problem z hazardem

Postautor: anna84 » wtorek, 5 lipca 2016, 13:59

Terapeuta pomaga, ale jeśli nie ma się wewnętrznej, silne woli zmian, to nawet najlepszy nic nie zdziała. Nie ma co zachwalać jakiegoś jednego konkretnego, bo ogólnie terapia wygląda podobnie.

samosia
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: środa, 18 listopada 2015, 20:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Problem z hazardem

Postautor: samosia » środa, 13 lipca 2016, 09:32

Szczerze mówiąc nie wiem. Ja mam w swoim otoczeniu tylko osobę, która obstawia mecze. Ciągle siedzi przed komputerem i sprawdza te swoje :) Ale nie sądzę, aby to już było uzależnienie.

Awatar użytkownika
andrzej1980
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 11 lipca 2016, 19:18
Kontaktowanie:

Re: Problem z hazardem

Postautor: andrzej1980 » środa, 13 lipca 2016, 16:36

Trzeba się leczyć...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości