Gdzie kupujecie kawę?

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Adda
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: wtorek, 23 czerwca 2015, 22:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Gdzie kupujecie kawę?

Postautor: Adda » czwartek, 20 sierpnia 2015, 21:37

Gdzie zwykle kupujecie kawę i jaki konkretnie rodzaj? Mnie najbardziej smakuje i kupuję ją wyłącznie w jednym sklepie internetowym. Moim zdaniem jest idealnie skomponowana, mocna, a w dodatku bardzo aromatyczna. Pijąc można się doszukać w niej zarówno waniliowych, jak i kokosowych akcentów. Przyznam szczerze, że nie wyobrażam sobie dnia bez co najmniej 2 filiżanek tej kawy.

Awatar użytkownika
HenrykPek
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 25 lipca 2015, 08:09
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Postautor: HenrykPek » niedziela, 23 sierpnia 2015, 13:48

Ja kawę zawsze kupuje w pobliskim supermarkecie głównie lavazza creme jeżeli ktoś nie pił to polecam serdecznie.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Postautor: belzebub » niedziela, 23 sierpnia 2015, 15:25

Kawa smakowa to nie kawa. Kawa ma byc czarna i gorzka

markis
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 28 sierpnia 2015, 22:11
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Postautor: markis » piątek, 28 sierpnia 2015, 22:38

Najczęściej kupuje opakowanie 3 w 1 jest najpraktyczniejsza

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Postautor: Bogusz » czwartek, 24 września 2015, 16:44

W osiedlowym sklepiku :)

Violli
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 23 października 2015, 18:25
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Postautor: Violli » piątek, 23 października 2015, 18:28

Ja ostatnio szukam opcji kupna kawy przez Internet razem z trójką znajomych chcielibyśmy zamówić sobie troszkę większą ilość i znalazłem ciekawą propozycję, ale nigdy wczesniej nie słyszałem o tym portalu i zastanawiam się czy na pewno warto - czy ktoś z Was korzystał może kiedyś z tej strony ? Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi

uletka24
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 21:59
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Postautor: uletka24 » czwartek, 8 września 2016, 22:12

Ja kawę kupuję poprzez sklep internetowy, ponieważ bardzo posmakowała mi kawa we Wrocławiu w kawiarni Okrąglak, a jest właśnie sprzedawana przez Internet. Jest to świeżo palona kawa. odbywa się we Wrocławiu w palarni przy ulicy Jerzmanowskiej 17. Dzięki temu otrzymuje się kawę o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku.

nowaczek19
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 2 września 2016, 13:46
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Postautor: nowaczek19 » piątek, 9 września 2016, 07:26

ktoś wyżej podlinkował ETNO CAFE z Wrocka, ja potwierdzam mają najlepszą kawę ! Droga ale pyszna polecam spróbować już nie kupicie innej

a tymczasem polecam...

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Postautor: Bogusz » poniedziałek, 21 listopada 2016, 15:02

Tam gdzie mam najbliżej, nie jestem wybredny.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości