Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
fescop
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 11 grudnia 2010, 14:49
Kontaktowanie:

Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: fescop » wtorek, 1 maja 2012, 19:34

Gdzie w Bochni i okolicach najtaniej kupić płytki ceramiczne

Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: pionka » środa, 16 maja 2012, 20:46

Było już milion takich tematów na forum.

Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: forra » piątek, 1 czerwca 2012, 15:06

Remontując łazienkę zjeździliśmy trochę salonów, porównując ceny interesującego nas "pakietu". Bo generalnie dziś układa się łazienki z płytek standardowych, kompletowanych z podłogowymi i ozdobnikami z jednego wzoru. I właśnie największe rożnice są w cenie tych płytek ozdobnych, ktore sprzedawane są na sztuki. Podłoga i normalne są ma m^2. Więc trzeba sobie policzyć dokładnie ile wejdzie w łazience, bo może się okazać, że niższa cena m^2 nie zrekompensuje droższych ozdobników. Nasz pakiet najtaniej wyszedł w Plastbudzie, dodatkowo, mogliśmy zwrócić tam niewykorzystane płytki (w formie komisu, sprzedały się szybko).

kukus12
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 23 sierpnia 2012, 19:26
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: kukus12 » czwartek, 23 sierpnia 2012, 21:28

my z żonką również nabyliśmy spore doświadczenie w oglądaniu i przede wszystkim "projektowaniu" łazienki i kuchni :)
muszę przyznać, że z Glazury Królewskiej jesteśmy najbadziej zachwyceni bo w innych salonach zazwyczaj nie mieli płytek których szukaliśmy (nie ma nie da sie) i nie bedzie , a w glazurze sprowadzili je az z okolic czestochowy. Specjalnie dla nas. miło

sebix
Częsty gość
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 5 marca 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: sebix » piątek, 13 marca 2015, 12:38

Na pewno warto się rozejrzeć na stronie . Fajne ceny jak na ten standard płytek. Badziewia się tutaj nie znajdzie, tylko wyselekcjonowane, najlepsze firmy – Picasa, Ceramstic, czy choćby Opoczno.

Lamka
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 18 maja 2014, 19:17
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: Lamka » środa, 18 marca 2015, 14:14

Gdzie?
Na promocji w jakimś markecie budowlanym lub sklepie internetowym jakiegoś producenta typu . Problem jest z ekspozycjami w realu. W Bochni jest 7 punktów sprzedaży ich wyrobów. Sklepom jednak żal jest powierzchni na taką ekspozycję bo i tak klienci tylko pooglądają, pomacają, zawracają głowę pytaniami, a na koniec pójdą kupić gdzie indziej, gdzie taniej. Poza tym nie wszystko da się wyeksponować, więc i tak pozostaje internet.

graglo
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 19 marca 2015, 10:14
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: graglo » czwartek, 19 marca 2015, 10:18

Nie musisz się ograniczać do salonów, możesz zamówić przez internet.

ryba85
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 2 grudnia 2014, 17:26
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: ryba85 » sobota, 21 marca 2015, 10:58

a ja zrezygnowałem z płytek, bo sam nie umiem położyć, a ciężko kogoś znaleźć kto "miałby czas", aniby jest bezrobocie :?:

janusz90
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 8 maja 2015, 11:03
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: janusz90 » piątek, 8 maja 2015, 11:08

możesz poszukać tu - . Nie cały czas najtańsze oferty, ale czasem się pojawiają rabaty na różne towary, włącznie z płytkami

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: Bohh » sobota, 9 maja 2015, 12:05

Na pewno hurtownie i markiety budowlane powinny mieć taniej, więc opłaca się podjechać do Krakowa, zależy też ile kto takich płytek chce kupić bo wtedy ceny też mogą być różne. Co do położenia jak nie macie sprawdzonych fachowców warto szukać przez Oferteo - http://www.oferteo.pl/glazura-gres-terakota na ogłoszenie odpowiada przeważnie kilka firm a to daje pole do popisu, żeby zjechać z ceną i oszczędzić troszkę grosza.

Adda
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: wtorek, 23 czerwca 2015, 22:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: Adda » poniedziałek, 27 lipca 2015, 22:51

Sama też dość długo szukałam płytek do łazienki i ostatecznie wybór padł na . Zamawiałam je przez internet i moim zdaniem cena jest jak najbardziej adekwatna do ich jakości. Poza tym bardzo spodobała mi się ich stylistyka . Bardzo lubię brązowe i kremowe odcienie, a także motywy kwiatowe:)

boczek952
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: boczek952 » sobota, 1 sierpnia 2015, 15:29

Myślę że najtaniej znajdziesz przez internet, sam zamawiałem w ilazienki. Bardzo dobry sklep który cieszy się dużą popularnością wśród klientów, możesz sprawdzić opinie w internecie. Remontując swoją łazienkę postawiłem na kolekcje ..................... wyszło bardzo kolorowo i przejrzyście oczywiście dla siebie możesz znalesc coś innego kwestia gustu w świetnej cenie.

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: pinezka » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 12:13

Ja szukałam w odpowiednich outletach.

ohalka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 10:36
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: ohalka » piątek, 23 października 2015, 20:35

Ja na własnej skórze przekonałam się, że najtaniej jest w internecie :) poza tym wybór jest większy :) Na przykład płytki................które obecnie mam w swojej łazience, w sklepie internetowym były tańsze. No i nie trzeba się denerwować w tych wszystkich marketach :)

marcinwroblewski
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: środa, 28 października 2015, 12:44
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: marcinwroblewski » środa, 28 października 2015, 12:49

Ja płytki ceramiczne kupowałem w Castoramie

MartynaSka
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2015, 11:05
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: MartynaSka » wtorek, 3 listopada 2015, 11:11

Myślę, że najlepsze ceny w sklepach internetowych, hurtowniach będą

mandinka
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: środa, 4 listopada 2015, 22:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: mandinka » sobota, 5 grudnia 2015, 19:06

Trzeba się nieźle nachodzić i naszukać, żeby znaleźć najlepszą ofertę. Ja jeszcze mam ten problem, że prawie zawsze najbardziej podobają mi się płytki z górnej półki cenowej.

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: Bohh » poniedziałek, 3 października 2016, 12:05

Nie koniecznie, właśnie w dużych sieciach można też kupić w dobrych cenach poszukajcie sobie szybciej do konkretnych sklepów kodów rabatowych - http://darmowisko.pl/kody-rabatowe/ możecie znaleźć 20 czy 30% zniżki na konkretny asortyment lub całość i wyjdzie na to, że sporo oszczędzicie bez kombinowania.

xgrzywwa
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 29 września 2016, 20:58
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: xgrzywwa » poniedziałek, 3 października 2016, 16:01

Jest sporo ciekawych miejsc, pojedź do galerii bocheńskiej a tam znajdziesz specjaliste !

_________________

karolinaw
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 10 października 2016, 13:26
Kontaktowanie:

Re: Gdzie najtaniej płytki ceramiczne

Postautor: karolinaw » poniedziałek, 10 października 2016, 13:29

możesz też kupić w jakimś sklepie internetowym który wybierzesz na podstawie dostępnych promocji. ja czasami właśnie tak robie jak nie moge sie zdecydować. ostatnio porównywałam sklepy ze strony https://zrabatowani.pl/ ale w sumie jest dużo tego rodzaju storn w internecie a rabaty często się też powtarzają

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości