wynajem busa

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gelsona
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 22:02
Kontaktowanie:

wynajem busa

Postautor: gelsona » poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 22:07

Witam, czy mógłby ktoś podać namiary na osobę/firmę z Bochni lub okolic, w/u której można wynająć busa na ok. 15 osób. Z góry dzięki.

krakowiak7
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 31 sierpnia 2014, 18:15
Kontaktowanie:

Re: wynajem busa

Postautor: krakowiak7 » niedziela, 31 sierpnia 2014, 18:20

W okolicach Bochni polecam autokary-mikrobusy.pl, są z Krk, ale obsługują całą Polskę, mają bardzo konkurencyjne ceny i komfortowe warunki jazdy, zresztą sam sprawdź na ich stronie :lol:

vianooo
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 13 listopada 2014, 21:55
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: wynajem busa

Postautor: vianooo » niedziela, 18 października 2015, 18:04

Ja polecam firma z Gdowa więc niedaleko Bochni a jakość obsługi to najwyższy europejski poziom. Część busów parkują w Krakowie ale jak wyjazd gdzieś dalej to nie naliczane są opłaty za dojazd np do Bochni.

kodor
Częsty gość
Posty: 45
Rejestracja: czwartek, 30 czerwca 2016, 14:06
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: wynajem busa

Postautor: kodor » poniedziałek, 11 lipca 2016, 16:47

Organizowali nam wycieczkę z Wawy do Krakowa i cały objazd po Krakowie - http://www.dar-trans.pl/wynajem-busow Tzn. po prostu zawieźli nas tam gdzie chcieliśmy, zgodnie z założeniami. Wszystko udało się zorganizować na bardzo fajnym poziomie. Cenowo spoko, a mieliśmy Mercedesa - prawie w idealnym stanie. Wrażenia pozytywne - to była pierwsza taka nasza wycieczka na własną rękę.

wercian
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 12 lipca 2016, 16:30
Kontaktowanie:

Re: wynajem busa

Postautor: wercian » wtorek, 12 lipca 2016, 16:35

A ja mogę polecić firmę z Łęcznej, która organizowała nam przejazd do Niemiec i za ich pośrednictwem możliwy był był początkiem trasy, a końcowym etapem było Monachium. Busy były bardzo wygodne, miały wifi, więc nie możemy na nic narzekać. Jeśli ktoś szuka busa na wyjazd integracyjny, to wydaje mi się, że to bardzo dobra i tania opcja ;)

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: wynajem busa

Postautor: Martaska » środa, 4 lipca 2018, 16:28

Ja razem z paczką moich znajomych postanowiliśmy zimą wyjechać do Niemiec do pracy. Też się zastanawialiśmy nad wyborem środka transportu, ale po długich poszukiwaniach doszliśmy do wniosku, że najlepiej opłaca się bus do Niemiec z https://busymustang.pl/przewozy/niemcy/ . I taką opcję też wybraliśmy :) Dotarliśmy do Niemiec na czas i to w naprawdę komfortowych warunkach. To był strzał w dziesiątkę :)

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: wynajem busa

Postautor: Martaska » środa, 4 lipca 2018, 16:28

Ja razem z paczką moich znajomych postanowiliśmy zimą wyjechać do Niemiec do pracy. Też się zastanawialiśmy nad wyborem środka transportu, ale po długich poszukiwaniach doszliśmy do wniosku, że najlepiej opłaca się bus do Niemiec z https://busymustang.pl/przewozy/niemcy/ . I taką opcję też wybraliśmy :) Dotarliśmy do Niemiec na czas i to w naprawdę komfortowych warunkach. To był strzał w dziesiątkę :)

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: wynajem busa

Postautor: Bogusz » sobota, 24 listopada 2018, 10:42

daj ogłoszenie, prywatny sie znajdzie, który zawiezie.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości