zaginal pies bialo czarny

W tym dziale umieszczamy informacje o znalezionych/zgubionych rzeczach i zwierzętach
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
awi
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 9 października 2009, 09:15
Kontaktowanie:

zaginal pies bialo czarny

Postautor: awi » piątek, 3 stycznia 2014, 21:00

Dnia 31.12. 2013 roku zaginął pies suka biało- czarna. Wabi się ROSA. Ma niebieską obrożę na szyi. Jeżeli ktoś widział tego psa proszę o kontakt 516764544
Dla znalazcy nagroda.

-- piątek, 3 stycznia 2014, 22:00 --

ogłoszenie nieaktualne
Załączniki
rosaaaaa.JPG

Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Re: zaginal pies bialo czarny

Postautor: Ulame21 » sobota, 4 stycznia 2014, 23:01

Witam nie jestem pewien ale nie tak dawno chyba widziałem tego samego lub bardzo podobnego pieska w okolicach tego starego, małego Tesco (nie tego w Galerii). Wydaje mi się że w krótkim odstępie czasu widziałem ze dwa razy. Na 100 % jednak nie jestem pewien czy to ten piesek bo dokładnie mu się nie miałem czasu przyglądnąć.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Zgubione / Znalezione”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości