Zaginela ruda kotka

W tym dziale umieszczamy informacje o znalezionych/zgubionych rzeczach i zwierzętach
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
evva
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 11 sierpnia 2013, 18:09
Kontaktowanie:

Zaginela ruda kotka

Postautor: evva » wtorek, 10 grudnia 2013, 22:05

Witam! W ololicy lecznicy Pana Damskiego zaginela ruda kotka. Jesli ktos ja widzial prosze o kontakt. Kot jest dosyc nieufny i raczej nie da sie zlapac.

koralik1
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 16 maja 2013, 21:29
Kontaktowanie:

Re: Zaginela ruda kotka

Postautor: koralik1 » czwartek, 12 grudnia 2013, 20:05

Witam ! Ja znalazłam pod blokiem małą 5 miesięczną kotkę,którą zbadałam u wetrynarza i zaszczepiłam .Kotka jest biało ruda bardzo wesoła i czysta umie korzystać z kuwety, ale ponieważ mam 7 letniego kocura to niemoże jej zaakceptować ,Jeżeli by państowo reflektowali na kotkę to mogą dowież ją do państwa domu . Pozdrawiam tel 661370800

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Zgubione / Znalezione”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości