Działka budowlana

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ESSIEN1
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2011, 11:11
Kontaktowanie:

Działka budowlana

Postautor: ESSIEN1 » niedziela, 22 lipca 2018, 11:33

Witam mam do sprzedania ładną widokową działkę budowlaną 44 ary w miejscowości Nieszkowice Wielkie .Działka położona w dobrym miejscu, w pobliżu znajduję się Kościół, Szkoła,Supermarket itd.
Działka uzbrojona we wszystkie media :
-gaz
-prąd
-woda miejska
-kanalizacja

1ar-5000 zł
Cena do negocjacji

Więcej informacji udzielę telefonicznie 14 610 40 39

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Działka budowlana

Postautor: boddekk » środa, 31 sierpnia 2022, 17:40

Jeśli poszukujecie doświadczonego i sprawdzonego geodety który wytyczy wam działkę na sprzedaż o ja polecam https://gknprojekt.pl/uslugi-geodezyjne-gniezno/ on ma doświadczenie i wiedzę. Warto z nim podjąć współpracę. Ja korzystałam z usług dlatego też szczerze go polecam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości