[Sprzedam] Renault Megane II 1.5 Diesel, spalanie: 4.0 L!

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
RenaultLaguna
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 5 maja 2012, 21:02
Kontaktowanie:

[Sprzedam] Renault Megane II 1.5 Diesel, spalanie: 4.0 L!

Postautor: RenaultLaguna » czwartek, 26 kwietnia 2018, 08:15

Witam serdecznie,
mam do sprzedania niewymagający wkładu, bezwypadkowy samochód Renault Megane II 1.5 dci 2004 kombi.
Na całości oryginalny lakier, brak korozji. Po trasie pali 4.0L ON, w cyklu mieszanym 4.2. Samochód zadbany, garażowany, serwisowany i używany na bieżąco.

Szczegółowy opis i zdjęcia znajdują się pod linkiem otomoto:
:arrow: https://www.otomoto.pl/oferta/renault-m ... zXcTO.html
kontakt: 608 898 892 (7:00-20:00)

Awatar użytkownika
RenaultLaguna
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 5 maja 2012, 21:02
Kontaktowanie:

Re: [Sprzedam] Renault Megane II 1.5 Diesel, spalanie: 4.0 L!

Postautor: RenaultLaguna » czwartek, 3 maja 2018, 06:31

Ogłoszenie nieaktualne.
Dziękuję za zainteresowanie. :)

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: [Sprzedam] Renault Megane II 1.5 Diesel, spalanie: 4.0 L!

Postautor: boddekk » środa, 6 października 2021, 17:41

W moim przypadku miałem problem ze sprzedażą swojego starszego samochodu. Dlategohciałbym Wam polecić oferte https://skupaut.malopolska.pl , ponieważ sam z niej skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Prowadzą skup wszelkich samochodów, płacą na miejscu.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości