[Sprzedam] Seal Leon z 2005r, 1,6 Benzyna + GAZ (LPG)

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Grzenio
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 26 kwietnia 2014, 22:25
Kontaktowanie:

[Sprzedam] Seal Leon z 2005r, 1,6 Benzyna + GAZ (LPG)

Postautor: Grzenio » wtorek, 3 kwietnia 2018, 13:56

Mam do sprzedania Seata Leona z 2005r. Silnik benzynowy 1,6 16V 105KM - przy ~90tys założony gaz Lovatto (sprawuje się idealnie). Samochód bezwypadkowy sprowadzony w 2014r z Niemiec (sam nim przyjechałem). Samochód w ciągłej eksploatacji (dojazdy do pracy), serwisowany na bieżąco. Samochód bezwypadkowy ale posiada drobne zarysowania czy przetarcia (drobne przetarcie oparcia siedzenia kierowcy). Niedawno wymieniony rozrząd i hamulce (przy 181tys). Po ok 80tys od założenia instalacji gazowej wymienione wtryski gazowe (wymieniony komplet - jeszcze rok mają gwarancji) .W ubiegłym roku wymieniony kompletny wydech (wcześniej był jeszcze oryginalny)-również jeszcze na gwarancji. Samochód na kołach aluminiowych ale posiadam drugi komplet kół stalowych wraz z kołpakami (opony nierewelacyjne). Samochód można oglądnąć w Żegocinie lub w Krakowie (trasa Żegocina-Kraków). Wyposażenia czy parametrów technicznych nie wymieniam - ma wszystko co jest niezbędne :) Dwa kluczyki, książka serwisowa, homologacja na butlę gazową, koło zapasowe w pokrowcu, pokrowce na siedzenia, dywaniki gumowe.

https://www.otomoto.pl/oferta/seat-leon ... 5c5c43276f

Grzenio
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 26 kwietnia 2014, 22:25
Kontaktowanie:

Re: [Sprzedam] Seal Leon z 2005r, 1,6 Benzyna + GAZ (LPG)

Postautor: Grzenio » piątek, 6 kwietnia 2018, 13:29

nieaktualne

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: [Sprzedam] Seal Leon z 2005r, 1,6 Benzyna + GAZ (LPG)

Postautor: boddekk » czwartek, 25 sierpnia 2022, 18:49

Ja widziałam wiele ofert na samochody używane na stronie https://www.uzywanejaknowe.pl/ford myślę, że powinniście się tym zainteresować. Firma ta od lat prowadzi sprzedaż samochodów używanych z gwarancją.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości