Lexus NX200T na Twoje wesele !

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Elania90
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: środa, 19 września 2012, 22:41
Kontaktowanie:

Lexus NX200T na Twoje wesele !

Postautor: Elania90 » piątek, 16 czerwca 2017, 16:36

Jeżeli planujecie Państwo Ślub lub inne wydarzenie, któremu zamierzacie nadać niepowtarzalny i uroczysty charakter zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu eleganckiego i komfortowego auta jakim jest Lexus NX 200T.

Nowy Lexus to przede wszystkim:

Elegancja, luksus i sportowość w jednej genialnie zaprojektowanej lini nadwozia
Piękny biały lakier o perłowym zabarwieniu idealny na uroczystość weselną
Czarna, gustownie kontrastująca z kolorem nadwozia oraz suknią Panny młodej tapicerka
Klimatyzacja z nawiewem na tylne siedzenia, dzięki czemu podróż odbywa się w komfortowej dla Pary Młodej temperaturze
Wysokiej jakości system audio pracujący na 12 głośnikach i subwooferze
18 calowe sportowe felgi
Pojemny bagażnik
Dwu litrowy silnik o mocy 240KM

Kierowca samochodu jest osobą doświadczoną w bezpiecznym prowadzeniu samochodu. Jest on zawsze elegancko ubrany, oferuje pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu z samochodów, otwiera drzwi w białych rękawiczkach, służy parasolem a także nosi prezenty oraz kwiaty i pakuje je do samochodu.

Samochód przyjedzie na Państwa uroczystość umyty, nawoskowany oraz przystrojony. Możliwość dekoracji wg wskazań Pary Młodej.

MOŻLIWOŚĆ WYNAJECIA BUSA DO ROZWOZU GOŚCI WESELNYCH - bus 8osobowy Fiat Talento.

W CENIE WYNAJMU PRZYBRANIE AUTA TAKIE JAK NA ZDJĘCIACH.


https://www.olx.pl/oferta/lexus-do-wyna ... mBnPC.html

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Lexus NX200T na Twoje wesele !

Postautor: boddekk » czwartek, 21 października 2021, 12:41

Sporo wolnego czasu spędzam w moim garażu, ponieważ chcę, aby mój samochód był w pełni sprawny i dobrze wyposażony. Mogę Wam polecić sklep motoryzacyjny - https://dwr.com.pl/zarowki-h7-cat-420 , ponieważ sam z niego regularnie korzystam i jestem bardzo zadowolony.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości