Sofa ,narożnik rozkładany

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mis820913
Stały bywalec
Posty: 110
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2011, 13:21
Kontaktowanie:

Sofa ,narożnik rozkładany

Postautor: mis820913 » sobota, 17 października 2015, 08:30

Sprzedam sofa narożną wraz ze stolikiem w kolorze zielonym , narożnik jest obity skajem który się łuszczy , można go ładnie odnowić obijając ponownie nowym skóro podobnym obiciem lub skóra ewentualnie zarzucić ładną narzute i po problemie .Ta część pod oknem jest rozkładana posiada funkcje spania i pojemnik na pościel.Pilnie sprzedam ponieważ mi przeszkadza w pokoju . Nie wysyłam.cena 240 zł do negocjacji. te.531-865-556

Foto.http://olx.pl/oferta/sofa-naroznik-rozk ... bUcgd.html

Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Re: Sofa ,narożnik rozkładany

Postautor: Ulame21 » sobota, 17 października 2015, 16:42

serio ? 240 zł za obskurne i rozpadające się wyro ? Niekiedy lepsze gdzieś pod mostem czy przed posesją za free można znaleźć...

mis820913
Stały bywalec
Posty: 110
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2011, 13:21
Kontaktowanie:

Re: Sofa ,narożnik rozkładany

Postautor: mis820913 » sobota, 17 października 2015, 17:55

No to szukaj.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Sofa ,narożnik rozkładany

Postautor: belzebub » sobota, 17 października 2015, 21:20

Wstyd cos takiego wystawiać za kase

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Sofa ,narożnik rozkładany

Postautor: Martaska » piątek, 5 października 2018, 10:13

Wydaje mi się, że zdecydowanie lepiej jest zakupić coś nowego... Widzicie sami w jakim stanie jest ta oferta. Ja ostatnio zakupiłam narożnik wypoczynkowy do salonu z oferty na stronie https://kosikmeble.pl/kategoria-produktu/narozniki/ i szczerze mogę polecić takie rozwiązanie ;) Przede wszystkim mebel jest solidnie wykonany i na pewno posłuży na lata, a na tym zależało mi najbardziej ;) Myślę, że warto zapoznać się z ofertą i coś zamówić ;)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości