Pozycjonowanie i grafika www / szukam!

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
roger
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 08:59
Lokalizacja: z miasta :-)
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie i grafika www / szukam!

Postautor: roger » niedziela, 24 maja 2015, 15:22

Witam,

Szukam osoby zajmującej się pozycjonowaniem oraz/lub osoby zajmującej się grafiką www, ulotkami itp ?

Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: zleceniasklep@gmail.com

Pozdrawiam

lolek112
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: środa, 7 maja 2014, 23:37
Kontaktowanie:

Re: Pozycjonowanie i grafika www / szukam!

Postautor: lolek112 » środa, 8 czerwca 2016, 09:08

jeśli szukasz firmy, która wykonuje pozycjonowanie możesz spróbować napisać do nich

tomekwolski
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:19
Kontaktowanie:

Re: Pozycjonowanie i grafika www / szukam!

Postautor: tomekwolski » poniedziałek, 12 grudnia 2016, 14:28

Jeśli o mnie chodzi to rewelacyjne oferuje agencja marketingowa Sem7. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i jak najbardziej polecam :)

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Pozycjonowanie i grafika www / szukam!

Postautor: Martaska » wtorek, 17 lipca 2018, 23:13

Jeśli chodzi o pozycjonowanie to polecam zaufać w tej kwestii jakiejś porządnej firmie :) Ja regularnie zlecam fachowcom z https://oms.slupsk.pl/seo-i-pozycjonowanie/ realizowanie dla mnie zleceń pozycjonowania, i jestem naprawdę zadowolony. Moja strona www jest dużo wyżej w wyszukiwarce i dzięki remu mam też sporo nowych, potencjalnych klientów :)

boddekk
Uzależniony
Posty: 504
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Pozycjonowanie i grafika www / szukam!

Postautor: boddekk » piątek, 20 lipca 2018, 12:47

Jest wiele ciekawych firm z których ofert warto skorzystać w dzisiejszych czasach, jeśli szukacie tej sprawdzonej oferty to osobiście polecam https://mixedmedia.pl/ - niesamowite projekty stron www i świetna opcja na reklamę ! :)

Waldemar
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 18 października 2016, 08:50
Kontaktowanie:

Re: Pozycjonowanie i grafika www / szukam!

Postautor: Waldemar » czwartek, 15 listopada 2018, 09:10

Pozycjonowanie lokalne, ogólne (globalne), pozycjonowanie w mapach GOOGLE i wyszukiwarce.
https://chlipalski.pl

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości