Jaki kominek wybrać?

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
staylo
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 18 grudnia 2015, 15:19
Kontaktowanie:

Jaki kominek wybrać?

Postautor: staylo » piątek, 18 grudnia 2015, 15:28

Aktualnie na rynku jest mnóstwo modeli kominków. Zajrzyj na naszą stronę, obejrzyj wykonane realizacje i nawiąż z nami współpracę. Więcej na stronie

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Jaki kominek wybrać?

Postautor: Tarantula » piątek, 30 listopada 2018, 23:39

Przy wyborze kominka warto też od razu pomyśleć o doborze kratek kominkowych ;) Dzięki temu będziemy w stanie stworzyć naprawdę stylową całość w naszym salonie. Ja zarówno kominek jak i kratki kominkowe zamawiałam na kratki.com, bo mieli naprawdę spory wybór. Jeśli chodzi o kominek to wybrałam tradycyjny, w dość klasycznym stylu :) Od zawsze mi się taki marzył i cieszę się, że w końcu któryś skradł moje serce! Co do kratek to z https://kratki.com/pl/funkcje-i-rodzaje ... minkowych/ dowiedziałam się o nich praktycznie wszystkiego. Łącznie z tym jak się montuje i jakie funkcje posiadają :) To znacznie ułatwiło mi wybór kratek, które ostatecznie idealnie komponują się z moim kominkiem! Dzięki temu mój salon wreszcie jest przytulny.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Jaki kominek wybrać?

Postautor: boddekk » środa, 25 października 2023, 19:24

Może ktoś z was zastanawia się jaka wybrać do salonu fototapetę? Na stronie hhttps://www.tapetydodomu.pl/fototapety ... ju-dziecka są inspiracje i pomocne informacje odnośnie fototapet. Zobaczcie jeśli to wam się też podoba. Tam na tej stronie jest wiele ciekawych i pomocnych artykułów bo to blog wnętrzarski. Sprawdźcie i poczytajcie,

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość