Poszukuję lokalu do wynajęcia dla firmy

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gnaj
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 10 marca 2014, 18:54
Kontaktowanie:

Poszukuję lokalu do wynajęcia dla firmy

Postautor: gnaj » poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 20:49

Witajcie

Dla nowo powstającego oddziału () poszukuję jakiegoś lokalu/domu gdzie można by wynająć taki lokal jako biuro firmy. Dobrze, aby miało ono parking dla klientów oraz możliwość łatwego dojazdu,najlepiej blisko autostrady. Znacie takie miejsce?

Waderra
Częsty gość
Posty: 55
Rejestracja: środa, 19 października 2016, 15:46
Kontaktowanie:

Re: Poszukuję lokalu do wynajęcia dla firmy

Postautor: Waderra » poniedziałek, 8 maja 2017, 15:41

To ma być w Bochni, czy niekoniecznie?

Kmiso
Częsty gość
Posty: 53
Rejestracja: piątek, 25 listopada 2016, 13:26
Kontaktowanie:

Re: Poszukuję lokalu do wynajęcia dla firmy

Postautor: Kmiso » wtorek, 9 maja 2017, 12:25

A by Cię satysfakcjonował? Czy ma być w Bochni, bo nie określiłaś...

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Poszukuję lokalu do wynajęcia dla firmy

Postautor: Martaska » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 21:56

A czy słyszałeś może o temacie jakim jest wirtualne biuro ? Z własnego doświadczenia wiem, że jest to całkiem dobre rozwiązanie dla firm. Raz - zwiększasz tym renomę swojej firmy, przez atrakcyjną lokalizację, którą wpisujesz w danych, a dwa - oszczędzasz sporo na prowadzeniu biura w porównaniu do standardowych rozwiązań. Ja osobiście korzystam z Idea Prestige - tutaj ich stronka http://ideaprestige.eu/ jeśli ktoś byłby zainteresowany ;) Mam nadzieję, że trochę pomogłam ;)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości