Używane auta na sprzedaż

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dotra78
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2016, 10:25
Kontaktowanie:

Używane auta na sprzedaż

Postautor: dotra78 » poniedziałek, 25 lipca 2016, 16:46

Szukacie bardzo dobrej jakości samochodów, najlepiej używanych które możecie kupić w niezłych pieniądzach ? Jeśli tak to zaglądnijcie na ofertę niesamowita oferta z bardzo dobrymi samochodami, dają na każdy gwarancję !

gutek90
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2016, 20:56
Kontaktowanie:

Re: Używane auta na sprzedaż

Postautor: gutek90 » niedziela, 28 sierpnia 2016, 20:58

Dzieki, fajna strona. Na pewno sie przyda. Polecę znajomym :)

dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Używane auta na sprzedaż

Postautor: dominikgala9 » wtorek, 20 grudnia 2016, 16:25

Jak ktoś szuka Opla, to na pewno mogę polecić salon Opla w Krakowie . Autoryzacja sprawia, że pracują tam ludzie co znają się na rzeczy, nie wciskają kitu.

Awatar użytkownika
fullstop
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2016, 21:31
Kontaktowanie:

Re: Używane auta na sprzedaż

Postautor: fullstop » środa, 21 grudnia 2016, 15:59

Ja na olx szukam. I na otomoto też.

Waderra
Częsty gość
Posty: 55
Rejestracja: środa, 19 października 2016, 15:46
Kontaktowanie:

Re: Używane auta na sprzedaż

Postautor: Waderra » poniedziałek, 6 marca 2017, 12:02

Ja tam wolę samochody nowe, chociaż wiem, że używane (jeżeli są tylko sprawdzone, sprawne i bezpieczne) również nie są złe. I na pewno nie ma sensu dopłacać 30% ceny tylko za to, że wyjeżdżamy z fabryki. Nad ich wyglądem też można popracować czy to przez czy konserwację plastików odpowiednimi środkami.

Anton107
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 12 lipca 2013, 13:17
Kontaktowanie:

Re: Używane auta na sprzedaż

Postautor: Anton107 » czwartek, 30 marca 2017, 16:29

Zakup używanego to loteria. Ja niedawno szukałem, to najpierw po patrzyłem na karki na szybach. Można trafić z dobrych rąk.

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Używane auta na sprzedaż

Postautor: lenna » wtorek, 18 kwietnia 2017, 08:05

Jest bardzo wiele komisów , chociaż sama również jestem zdania, że warto jest sprawdzić dana firmę bardzo dobrze zanim zdecydujemy się na skorzystanie z jej usług.....

Ze swojej strony sugeruję zajrzeć sobie tutaj:
http://www.autotesty.net.pl/

Na stronie jest blog o motoryzacji Jest tam wiele artykułów o tym na co zwrócić uwagę przy kupnie używanego samochodu.

Awatar użytkownika
Hulk
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2008, 23:05
Lokalizacja: daleko stąd
Kontaktowanie:

Re: Używane auta na sprzedaż

Postautor: Hulk » sobota, 27 maja 2017, 18:43


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości