sprzedam Seat Ibiza 2007r maly przebieg

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ibiza
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2016, 18:06
Kontaktowanie:

sprzedam Seat Ibiza 2007r maly przebieg

Postautor: ibiza » sobota, 16 stycznia 2016, 18:10

Jestem osoba prywatna i mam do sprzedania Seat Ibiza Stylance 16V rocznik 2007 (grudzień) 1.4 85KM benzyna

Wyposażenie:
5-drzwiowy, klima, elektryczne szyby przód-tył, el. składane/regulowane lusterka, halogeny, radio z MP3/CD, 2xAIRBAG, komputer pokładowy, centralny zamek, domykanie szyb z kluczyka, koło zapasowe.
Auto sprzedaje z kompletem opon letnich/zimowych.

Historia:
Jestem trzecim właścicielem - licząc handlarza.
Kupując w 2010r przy przebiegu 24tys KM przebieg był potwierdzony w ASO, teraz wynosi on prawie 85 tys. KM.
Garażowane.

Stan:
- bardzo dobry, na bieżąco serwisowane, auto nadaje się do jazdy bez wkładu finansowego
- wymieniony rozrząd, klocki, tarcze, świece, akumulator, szyba przednia (pęknięcie od kamienia) - posiadam pełną dokumentacje
- drobne rysy/obicia parkingowe zderzaków

Posiadam książkę serwisową i komplet kluczyków.

Polecam auto jest pewne i dobre, sprzedaje bo zmieniam na większe.

Zapraszam do oglądnięcia w Krakowie. Cena 14600 - do negocjacji.

kontakt - tel: 733357028

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości