Rzetelne 4 kółka - Bochnia

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
krzys1266
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 19 grudnia 2015, 23:24
Kontaktowanie:

Rzetelne 4 kółka - Bochnia

Postautor: krzys1266 » sobota, 19 grudnia 2015, 23:44

Cześć,

Dostałem pracę w Kłaju i szukam auta do 10 tys. żeby mi dobrze posłużyło na dojazdach do pracy przez długi czas. Nie mam wymagań co do rocznika przebiegu czy klasy samochodu dlatego chciałbym pojeździć po komisach i pooglądać różne samochody mieszczące się w moim budżecie.

Czy znacie może jakieś w miarę uczciwe komisy w Bochni i okolicach?

A które należy omijać szerokim łukiem?

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Rzetelne 4 kółka - Bochnia

Postautor: luksus » niedziela, 20 grudnia 2015, 00:37


Ja tam kupiłem swoje auto, co do stanu technicznego narzekać nie mogę, natomiast "nie bite" po zarysowaniu nadkola okazało się szpachlowane na tymże nadkolu, ale na szczęście ktoś naprawiając to przyłożył się do pracy.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości