Szukam Mechanika Motocyklowego

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
water
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2012, 10:49
Kontaktowanie:

Szukam Mechanika Motocyklowego

Postautor: water » niedziela, 23 marca 2014, 11:37

Witam, szukam dobrego mechanika motocyklowego, zna ktoś, poleca ?
Potrzebuję wymienić uszczelniacze w Lagach. Pozdrawiam !!

Zadowolony
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 20 października 2011, 07:27
Kontaktowanie:

Re: Szukam Mechanika Motocyklowego

Postautor: Zadowolony » środa, 26 marca 2014, 19:57

Dan mot na brzeskiej . Polecam

Riko
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 21:46
Kontaktowanie:

Re: Szukam Mechanika Motocyklowego

Postautor: Riko » wtorek, 1 kwietnia 2014, 12:28

Polecam pana Adama ma zakład za Gerexem w tym samym budynku robiłem motocykl u niego i naprawdę zna się na rzeczy.

Pozdrawiam :)

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Szukam Mechanika Motocyklowego

Postautor: Bohh » niedziela, 3 sierpnia 2014, 17:06

A nie lepiej troszkę samemu pokombinować? Sam jakiś czas temu będąc zupełnie zielonym zacząłem składać stary motor. Simsona S51, ogólnie nie powiem, że to takie proste, chociaż na pewno prostsze niż te nowe maszyny, natomiast frajdy co nie miara. Ogólnie problem jest tylko z częściami bo jest tego mało na rynku. Sporo i tak udało mi się zamówić przez Gmoto.pl jakby komuś czegoś brakowało do starych maszyn to można się z nimi kontaktować. Tu macie maila sklep@gmoto.pl na stronie też jest jakiś kontakt, sklep z Łańcuta w każdym razie.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości