REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
nowy123
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 28 stycznia 2014, 07:44
Kontaktowanie:

REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: nowy123 » środa, 29 stycznia 2014, 08:01

Witam, mam pytanie czy macie kogoś sprawdzonego (do polecenia), kto ogarnia regulację instalacji LPG?

Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: Guru » środa, 29 stycznia 2014, 11:48

ul. Nowy Świat 70 z reguły trzeba po południu czekać ale ja serwisuje dwa wozy od 5 lat nigdy nie narzekałem.

piotrus
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 29 stycznia 2014, 14:31
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: piotrus » środa, 29 stycznia 2014, 14:55

Ja również polecam pana Migdała. Serwisował mi kilka aut, aktualnie jeżdżę passatem 1.8 T na instalacji montowanej przez pana Janusza jestem bardzo zadowolny nie odczuwamy żadnego spadku mocy- autko jeździ jak na benzynie(tylko dużo taniej :D). Ceny usług serwisowych moim zdaniem są uczciwe.


P.s
Chyba od wakacji przyjmuje on w godz 9-19

D.M
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 11 lutego 2010, 18:26
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: D.M » środa, 29 stycznia 2014, 17:41

Potwierdzam zdanie poprzedników lata praktyki robią swoje , teraz wreszcie od dziewiątej rano .

P.S Adres mamy , godziny otwarcia są . To ja podam telefon do Pana Janusza kom. 691721634

karoli9
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: piątek, 19 czerwca 2009, 20:37
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: karoli9 » środa, 29 stycznia 2014, 22:54

Również polecam pana Migdała. Zakładałem do Passata B3 gaz i najmniejszych problemów. Chodzi jak burza :)

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: mark » środa, 29 stycznia 2014, 23:30


halucyn
Częsty gość
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 2 lipca 2011, 21:00
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: halucyn » czwartek, 30 stycznia 2014, 00:29

tacy mechanicy od lpg sa w Bochni ,ze nikt nie potrafi wyrególować gazu sekwecyjnego BRC ..żałosne ..najlepiej im sie reguluje instalacje 1 generacji z przed 10 lat....

mateusz901mk
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 30 stycznia 2014, 07:31
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: mateusz901mk » czwartek, 30 stycznia 2014, 07:45

To ja się taż wypowiem na temat tego "specjalisty", założyłem u niego gaz i pomimo kilku regulacji to nie było to czego oczekiwałem (za takie pieniądze!), więc pojechałem to specjalistycznego zakładu koło Krakowa i tam dowiedziałem się że w moim samochodzie po za ustawieniem mapy wtryskowej (byle tylko działało!) nic nie zostało zrobione!. Założona została najtańsza instalacja, źle dobrane wtryski (najtańsze jakie tylko były wtedy na rynku!), dysze wtryskiwaczy nie zostały rozwiercone co jest konieczne aby samochód równo palił i kilka innych rzeczy o których już nie pamiętam, było to jakieś 2-3 lata temu.

Zdecydowanie odradzam!!!

Dodam że w zakładzie dokładnie w Skawinie, założyli by mi lepszej jakości podzespoły (bo tych co mi zostały założone to nawet nie podejmują się montażu) i wyregulowali (!) wszystko za te same pieniądze tylko że lepiej.

A ponadto zaraz po założeniu instalacji u "specjalisty" z Nowego Świata, byłem chwile zadowolony (może 3 miesiące bo później to się sypać zaczęło), poleciłem koledze tego "mechanika", i u niego wyglądało to tak samo jak u mnie :/

A żeby tego było mało to on polecił go swojemu ojcu, który też tam gaz założył i rozwalili mu zderzak przedni podczas próbnej jazdy!!! nawet się przyznać do tego nie chcieli ale po kilku groźbach w końcu mu wrócili pieniądze!


Bardzo zdecydowanie odradzam!!!
I również jak ktoś wcześniej, specjalnie się zarejestrowałem aby wyrazić swoją opinię.

QBA
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 2 sierpnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: QBA » czwartek, 30 stycznia 2014, 09:30


Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: Guru » czwartek, 30 stycznia 2014, 09:34

Co jeden to lepszy, jeden rejestruje się by chwalić, drugi żeby pisąć pierdoły jaki to partacz. Jeśli nie nowy świat to przecież jest innych kilku macherów w Bochni, nikt nie broni jechać do innego. Jak przedmówca wyżej u mazia też jest dobrze, sąsiad serwisuje tam mercedesa własnie z BRC i nie narzeka.

andri133
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 24 stycznia 2014, 07:09
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: andri133 » czwartek, 30 stycznia 2014, 09:57

Do - Mateusz 901mk. Podaj adres tego zakładu specjalistycznego koło Krakowa.Wiele osób będzie bardzo zadowolonych.

cepi
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 11:53
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: cepi » czwartek, 30 stycznia 2014, 16:04

witam byłem na nowym świecie u gaziarza i nic nie wskurał więc mysle ze cienki z niego mechanik chyba ze mu sie uda to pewnie naprawi w starym tosie na wiśnickiej jest młody gazior i on zawsze potrafil sobie poradzic szczegolnie z instalacjami starszego typu

Danipk
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 30 stycznia 2014, 19:20
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: Danipk » czwartek, 30 stycznia 2014, 19:29

Jeśli chodzi o regulację gazu to specjalista jest tylko jeden. Ze stanu "agonalnego" uratował moje auto oraz cztery inne autka moich znajomych, które poleciłem tam zawieść;) Pan mechanik nie wypuści z garażu samochodu dopóki nie ustawi instalacji gazowej tak jak należy. Chyba ma taką zasadę;p

PS. Dla zainteresowanych podaję stronkę na ktorej jest adres i kontakt: http://www.tabakgaz.pl/

D.M
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 11 lutego 2010, 18:26
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: D.M » sobota, 1 lutego 2014, 12:24


zdegustowany
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2012, 15:19
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: zdegustowany » sobota, 1 lutego 2014, 14:49


Awatar użytkownika
maniek_226
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 19 lutego 2009, 18:30
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: maniek_226 » wtorek, 15 kwietnia 2014, 09:30

Witam
Ja polecam Pana Szczepan Jamer Stanislawice.
Ja wymieniałem u niego butle cena 100 zl mniej jak u Pana Migdała
Mysle ze warto zadzwonić i zapytać o regulacje
Tel .603 396 453

D.M
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 11 lutego 2010, 18:26
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: D.M » wtorek, 15 kwietnia 2014, 19:39

JAK NA DWIE ŚRÓBY -sory- i godzine roboty to normalnie .

Oberon
Częsty gość
Posty: 66
Rejestracja: piątek, 6 maja 2011, 10:52
Kontaktowanie:

Re: REGULACJA LPG- KOGO POLECACIE?

Postautor: Oberon » wtorek, 29 kwietnia 2014, 21:03

Witam

Czy zna ktoś zakład w Bochni lub okolicach specjalizujący się w instalacjach sekwencyjnych BRC?

Wiem, że jest zakład w Małym Wiśniczu ale czy jest jeszcze jakaś alternatywa w okolicach Bochni?

Pozdrawiam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości