Astra G 1.6 16V X16XEL potrzebna pomoc

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
zulu82
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 3 września 2013, 21:42
Kontaktowanie:

Astra G 1.6 16V X16XEL potrzebna pomoc

Postautor: zulu82 » wtorek, 3 września 2013, 21:53

Witam.

Poszukuję osoby z autem OPEL Astra G 1.6 16V 74kw (101 KM) silnik: X16XEL

Mianowicie poszukuje kogoś kto na pare minut da przełożyć do mnie cewkę zapłonową (moduł DIS), nastepnie przejedzie ze mna moim autem na przełozonej cewce w celu sprawdzenia czy pada mi cewka czy coś innego.

Auto a raczej silnik od pewnego czasu szarpie. Czyściłem już EGR, silnik krokowy, przepustnicę, wymiana świec, wymiana sondy lambda - nie pomogło, po podpięciu komputera nie wykrywa błędów. Ostatnia rzecz to cewka - w Astrze G jest na listwie i wchodzi bezpośrednio na świece zapłonowe. Odkręca się górną obudowę i później cewkę - w sumie 6 małych śrubeczek. Jak ktoś zna trochę topografie auta to wie że to bezproblemowy i bezawaryjny zabieg.

Za pomoc - zgrzeweczka piweczka :D

jak coś to dajcie znać to jakoś się umówimy.

Pozdrawiam
Przemek

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości