Centralny zamek - szukam fachowca

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Centralny zamek - szukam fachowca

Postautor: mark » piątek, 28 czerwca 2013, 10:59

możecie polecić kogoś dobrego w okolicy kto profesjonalnie zajmuje się naprawami centralnych zamów w samochodach?

Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

Re: Centralny zamek - szukam fachowca

Postautor: BoRRo » piątek, 28 czerwca 2013, 16:49

witam,
nie znam nikogo ale posłuchałbym problemu
a co to za usterka cię dopadła?

-- piątek, 28 czerwca 2013, 16:49 --

P.S. przy okazji, bo nie chce zakładać nowego tematu.
Miał ktoś odklejającą się podsufitkę w swojej bryce?
jak poradziliście sobie z tym problemem?
jest jakiś tapicer samochodowy w Bochni?
jaka cena takiego zabiegu?

obliczając koszty samemu by to zrobić wychodzi gdzieś koło 100zł.
ale może u jakiegoś fachowca będzie szybciej i taniej :wink:

yoy86
Częsty gość
Posty: 32
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2007, 19:29
Kontaktowanie:

Re: Centralny zamek - szukam fachowca

Postautor: yoy86 » piątek, 28 czerwca 2013, 20:32

Odnośnie centralnych zamków no to przypuszczalnie bocheńscy spece od elektroniki - Elmiś, Alarmix na wodociągowej, Alsat na Wygodzie - aczkolwiek nie jestem w stanie powiedzieć kto jest najlepszy.

W sprawie tapicerki:
- miałem odklejającą się tapicerkę,
- wymontowałem całą podsufitkę, nałożyłem klej uniwersalny wyciskany z tuby jak silikon, złożyłem z powrotem, był spokój.
- w googlach wyskakuje tapicer na Kurowie p. Bajda tylko nie wiadomo czy to meblowy czy samochodowy, na pewno jest tapicer przy drodze z Kobyla na Uszew po lewej stronie.
Ponadto popytałbym u blacharzy-lakierników, bo dla nich takie coś to codzienność i pewnie pomogą zmontować tapicerkę.

Przypominam sobie również jeden sposób z dzieciństwa gdzie w maluchu opadająca podsufitka była podparta listwą z boazerii i klocuszkiem, ale podejrzewam że nie interesuje Cię taka metoda... :wink:

D.M
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 11 lutego 2010, 18:26
Kontaktowanie:

Re: Centralny zamek - szukam fachowca

Postautor: D.M » sobota, 29 czerwca 2013, 12:34

tylko i wyłącznie ulica Wodociagowa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości