Zgubione Ubezpieczenie i dowód rejestracyjny

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Zgubione Ubezpieczenie i dowód rejestracyjny

Postautor: renowacja » niedziela, 5 maja 2013, 12:21

Zgubiłem ubezpieczenie oraz dowód rejestracyjny i mam takie pytania.
1. Ubezpieczyciel wyda mi nowy świstek ( karteczke) że mam opłacone ubezpieczenie do września czy będzie robił problemy i chciał kase dodatkowo??

2.Musze wyrobić nowy dowód rejestracyjny czy dadzą mi jakiś duplikat za drobną opłatą( tak jak sie to robi gdy w starym dowodzie brakuje miejsca)??
czy zwyczajnie procedura rusza od nowa?? tablice znaczki itp i koszt około 140 zł???

3. Czy jeśli miałem robiony przegląd rejestracyjny 2 miesiace temu i jest on ważny jeszcze 10 miesięcy ( u pana Zająca na Brzeskiej) to czy mają to w bazie danych i jak podjade z nowym dowodem to mi wklepią czy musze też nowy przegląd robić??

Jeśli ktoś miał podobną sytuacje to prosze o opisanie

Krzysiek
Bardzo towarzyski
Posty: 207
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 16:24
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Zgubione Ubezpieczenie i dowód rejestracyjny

Postautor: Krzysiek » środa, 8 maja 2013, 03:18

Zapłacisz tylko za wtórnik dowodu rejestracyjnego, kopie badania technicznego i ubezpieczania dostaniesz bez opłaty.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości