naprawa pompy

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
to ja
Stały bywalec
Posty: 149
Rejestracja: sobota, 5 stycznia 2008, 08:23
Lokalizacja: Bochnia od 1977r
Kontaktowanie:

naprawa pompy

Postautor: to ja » piątek, 10 grudnia 2010, 23:23

Witam czy jest gdzieś w okolicach Bochni mechanik który zna się na pompach do diesla i ma normalne ceny. Oprócz p. Mroczka

Awatar użytkownika
wislak
Stały bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lipca 2010, 11:47
Kontaktowanie:

Re: naprawa pompy

Postautor: wislak » sobota, 11 grudnia 2010, 23:24

Kolego nie pamiętam ulicy ale w niepołomicach jest gość który regeneruje i naprawia pompy wtryskowe jest naprawde dobry.
dojazd: zjeżdżając pierwszym zjazdem od szarowa zaraz za ulicą na której jest basen przed kościołem w niepołomicach bedzie szyld Naprawa pomp wtrysokwych o ile dobrze pamiętam biała lub żółta na ogrodzeniu po lewej stronie drogi.

kuba55
Bardzo towarzyski
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2007, 21:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: naprawa pompy

Postautor: kuba55 » poniedziałek, 20 grudnia 2010, 17:52

W miejscowości Zasań w okolicach Wiśniowej jest bardzo dobry magik od pomp, wtrysków itp. z bardzo dużym doświadczeniem.

Sid
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 7 sierpnia 2005, 16:03
Kontaktowanie:

Re: naprawa pompy

Postautor: Sid » wtorek, 21 grudnia 2010, 14:15

w Wielczce tez jest jeden

gochax25
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 2 lutego 2010, 15:50
Kontaktowanie:

Re: naprawa pompy

Postautor: gochax25 » poniedziałek, 31 stycznia 2011, 22:40

znam kogoś kto robi pompy wtryskowe w bochni i nie jest to pan mroczek a od jakiego auta ta pompa i co się z nia stało ze trzeba naprawic?

zafir
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 9 lutego 2012, 22:01
Kontaktowanie:

Re: naprawa pompy

Postautor: zafir » piątek, 10 lutego 2012, 21:34

mam zafire 2.0 i siadl mi pompa gdzie ja moge dobrze zrobic ?
Wiem ze Mroczek zrobi dobrze ale szukam tanszej alternatywy bo auto i tak na sprzedanie
z góry dzieki za pomoc

-- piątek, 10 lutego 2012, 21:34 --

sory koledzy ale gościa w zasaniu nie polecam nazywa się Łabądż.
Pompe do zafiry naprawiał mi trzy razy w ciągu 2 miesięcy kosztowało mnie to w sumie 1700
i dalej mam auto niesprawne.
Pojechałem do Mroczka rozebrali mi pompę przy mnie i okazało sie że wlutowany mam w sterowniku jakiś tranzystor czy coś takiego, a zapłaciłem w zasaniu za nowy teoretycznie miał byc wymieniony
nawetna nim była data produkcji bodajze z 2000roku. Ponadto zatarty jakiś tłoczek który powoduje uszkodzenie sterownika. U Mroczka wycenili mi to na ok 2000PLN z groszami.
Jakbym odrazu Pojechał do Mroczka pewnie bym to zrobił ale juz za dużo kasy na to wydałem i chce sie pozbyc tego auta.
W gorzkowie nie moge powiedziec złego słowa za sprawdzenie zapłaciłem 8 dych i wszystko mi pokazali i wytłumaczyli-taki gosc z biura chyba syn szefa i mechanik od pomp bardzo wporządku.
Nie ma nawet najmniejszego porównania z zasaniem.
widac ze konkretna firma
ale szukam tanszej alternatywy by uruchomic ta zafire i sie jej pozbyc.
nie zanam tych gosci w wieliczce czy w niepolomicach o ktorych piszą na forum
moze ma ktos jakies namiary

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: naprawa pompy

Postautor: cod » czwartek, 16 lutego 2012, 21:08


Zadowolony
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 20 października 2011, 07:27
Kontaktowanie:

Re: naprawa pompy

Postautor: Zadowolony » sobota, 18 lutego 2012, 06:47

[quote="cod"][quote]ale szukam tanszej alternatywy by uruchomic ta zafire i sie jej pozbyc.
Moto-Kris Na Brzeskiej ok 800 za zrobienie takiej pompy. Zadzwon sobie tylko nie znam numeru. Ale chyba maja stronke

Emini
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 18 lutego 2012, 07:25
Kontaktowanie:

Re: naprawa pompy

Postautor: Emini » sobota, 18 lutego 2012, 07:39

moto-kris kolo swiatel jadac w strone brzeska . Gosc pompy ma w jednym palcu i robi niedrogo. Ja zaplacilam 900 zl :D

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości